Wygrywamy z outsiderem

KS US Smigno – Tuchovia 2:4 (2:1)
Bramki: 1:0 Kołton 6, 1:1 Wantuch 20, 2:1 Wróbel 41, 2:2 Wantuch 63, 2:3 Wantuch 85, 2:4 Bobak 87.

Śmigno: Mizera – D.Domagała, Smolik, Pacura, Gębala, Szatko, Tryba (53 Szponder), A.Domagała, Marciniec, J.Wróbel (83 Oleksy), Kołton (68 B.Wróbel)

Tuchovia: Chwistek – Stec, Bobak, Mazur, Kaczor, Babiarz (75 Ciszek), Sarad, Bałut, Florek, Rąpała (65 Sowa), Wantuch.

Żółte kartki: Gębala, Pacura – Mazur, Sarad.
Czerwone kartki: Pacura (dwie żółte 54 min), D.Domagała (faul, naruszenie nietykalności sędziego 85 min)

Sędzia: Mateusz Brzuchacz (Tarnów)
Widzów:50

Mecz z outsiderem tabeli nie był dla zawodników Tuchovii spacerkiem. Zlekceważenie rywali poskutkowało tym, iż do przerwy to oni prowadzili 2:1. Zbyt często w tej fazie meczu przytrafiały nam się proste błędy w defensywie. Mieliśmy szczęście, że gospodarze nie w pełni potrafili to wykorzystać.

W drugiej połowie długo utrzymywał się korzystny rezultat dla rywali. Dopiero w 85 min wyszliśmy na prowadzenie za sprawą Wantucha. Rezultat spotkania ustalił Bobak, zaskakując bramkarza strzałem z rzutu wolnego.

W następnym meczu zagramy w sobotę o 18:00 z Polanem Żabno