Strzelcy A klasa

Strzelcy tarnowskiej A klasy po 15 meczach rundy jesiennej:

16 bramek: Gierałt (Pogórze),

15 bramek: Nosek (Bobrovia), Stolarz (Dunajec Mikołajowice),

14 bramek: K.Kawa (Gosłavia), Kulas (Pogoria),

13 bramek: Jasiak (Ładna), Brożek (Dunajec Mikołajowice),

12 bramek: Bańdur (Łękawica), Zając (Ładna), Grzywa (Zgłobice), 

11 bramek: Piekarski (Zgłobice), Ogiela (Tuchovia), Kurdziel (Pogórze),M.Hebda (Pogoria), 

10 bramek: Banach (Olszynka), Myjkowski (Pogórze),

9 bramek: Wróbel (Gosłavia), 

8 bramek: Witek (Orzeł), Szczerba (Ładna), Rąpała (Tuchovia),

7 bramek: Szumlański (Radlna),

6 bramek: Jasek (Niwka), Bibro (Dunajec Mikołajowice), Szarot (Łękawica), Sroka (Gosłavia), Zborowski (Koszyce Wielkie), Lisiak (Koszyce Wielkie),

5 bramek: Bobak (Tuchovia), K.Gut (Pogórze), Chudoba (Gosłavia), Łabędź (Łękawica), Lipiński (Ładna), Wilk (Orzeł),  Schab (Orzeł), Pasek (Koszyce Wielkie),W.Olszówka (Pogoria),

4 bramki: Smoszna (Biała), Bałut (Ryglice), Gądek (Pogórze), Taraszka (Orzeł), Leśniak (Bobrovia), Smoleń (Bobrovia), Seremet (Bobrovia), Aksamit (Ładna), Hołda (Niwka), Dziża (Tuchovia), Szot (Tuchovia),

3 bramki: Cetera (Pogórze), Piszczek (Pogórze), Rzońca (Pogórze), Kras (Koszyce Wielkie), Trzaskowski (Koszyce Wielkie), Gajdur (Koszyce Wielkie), Ryba (Olszynka), Karaś (Bobrovia), Czyż (Tuchovia), Ariel Kaczor (Tuchovia), Artur Kaczor (Tuchovia), Siedlik (Ryglice), Ł.Cetnarowski (Ryglice), Starzyk (Ryglice), Cudek (Biała), Gniadek (Gosłavia), Albrechtowicz (Olszynka), Świerczek (Pogoria), Kawula (Zgłobice), Lasota (Zgłobice), Kuczera (Zgłobice), Bator (Dunajec Mikołajowice), J.Sysło (Ładna), Siemiński (Ładna), Gryzło (Biała), Starzec (Orzeł),

2 bramki: Jodłowski (Olszynka), B Sroka (Olszynka), Wójcik (Olszynka),  Słowik (Bobrovia), Usarz (Bobrovia), Chrobak (Bobrovia), Kosiba (Tuchovia), D.Cetnarowski (Ryglice), Bęben (Ryglice), Słowik (Ładna),  Prokop (Ładna), P.Okoński (Koszyce Wielkie), Rzepa (Gosłavia), Batko (Gosłavia),  M.Kawa (Gosłavia),Sikorski (Orzeł), Kuta (Orzeł), S.Dydyk (Biała), G.Bajorek (Biała), Kita (Biała), Kwaśny (Biała), Jasiński (Biała), Łaskawski (Radlna), Ziaja (Radlna), Wielgus (Radlna), Soćko (Radlna), Jaśkiewicz (Radlna), Drwal (Pogórze), A.Gut (Pogórze), Bezak (Zgłobice), Siedlik (Łękawica), , B.Gajdur (Dunajec Mikołajowice), Jackowski (Niwka),K.Hebda (Pogoria),

1 bramka: Cierpich (Koszyce Wielkie), Król (Koszyce Wielkie), Kukla (Koszyce Wielkie), Ciurej (Pogórze), Szwedo (Pogórze), Nowak (Pogórze), Bober (Pogórze), Węgrzyn (Orzeł), Kozioł (Orzeł), Białoszewski (Niwka), Bujak (Niwka), Sygnarowicz (Niwka), Kucajda (Niwka), Miśtak (Bobrovia), M.Fudalej (Bobrovia), P.Fudalej (Bobrovia), Chłopecki (Bobrovia), Czarnik (Ładna), Cygan (Ładna), M.Sysło (Ładna), Gębski (Radlna), Michalski (Radlna), Kukułka (Radlna), Jania (Radlna), Sumara (Dunajec Mikołajowice), Imburski (Dunajec Mikołajowice), Czajka (Dunajec Mikołajowice), Mucha (Dunajec Mikołajowice), Malisz (Dunajec Mikołajowice), Olszówka (Dunajec Mikołajowice), M.Gajdur (Dunajec Mikołajowice), Jarosz (Dunajec Mikołajowice), Korman (Gosłavia), Rzepski (Gosłavia), Szara, (Gosłavia), Kapustka (Pogoria), Marta (Pogoria),  Pająk (Ryglice), Baszczewski (Ryglice), Jękot (Ryglice), Dziuban (Olszynka), Słomski (Olszynka), Marczyk (Olszynka), Wajda (Zgłobice), Tryba (Zgłobice), Zaranek (Zgłobice), Kawula (Zgłobice), Kocoł (Zgłobice), Lis (Zgłobice), Janiczek (Biała), M.Bajorek (Biała), Myjkowski (Biała), P.Wiśniowski (Biała), Sowa (Tuchovia), Sz.Bielak (Tuchovia), Rąpała (Tuchovia), Pyzdek (Tuchovia), Wiśniowski (Tuchovia), Tyrka (Tuchovia), Czapla (Tuchovia), Leszkiewicz (Tuchovia), K.Zduń (Tuchovia), Kuropatwa (Łękawica), Srebro (Łękawica), D. Furmański (Łękawica),

 Bramki samobójcze: Budzik (Łękawica) Nowak (Pogórze), A. Gut (Pogórze), Rzońca (Pogórze), Grela (Pogoria), Dudek (Niwka), Karaś (Bobrovia), Kukla (Zgłobice), Łątka (Radlna),