Skarb kibica – runda wiosenna

W związku ze zbliżającą się inauguracją piłkarskiej wiosny przygotowaliśmy dla was Skarb kibica. Znajdziecie tu zmiany kadrowe, jaki zaszły w drużynach grających, na co dzień w czwartej lidze małopolskiej – wschód.

Zespoły przed zbliżającą się rundą dokonały wzmocnień –  mniejszych lub większych w zależności od potrzeb i możliwości finansowych. Walka o awans wydaje się być przesądzona. 13 pkt – owa przewaga Porońca może wydawać nie do odrobienia,   jednak to tylko sport i zapewne zespoły będące w czołówce takie jak: Wolania Wola Rzędzińska, Skalnik Kamionka Wielka, Tymbark nie złożyły jeszcze broni i będą walczyć do końca o jak najlepszą pozycję.

Zachowanie ligowego bytu będzie zależne od postawy małopolskich trzecioligowców: Szreniawy Nowy Wiśnicz, BKS Bochnia, Lubania Maniowy, które zagrożone są spadkiem. Walka o utrzymanie zapowiada się więc niezwykle ciekawie. Kadry zespołów przedstawiają się więc następująco:

PORONIEC Poronin

Trener: Tomasz Rogala.

Przybyli: Dawid Bartos (wolny zawodnik, poprzednio Tur Turek), Mateusz Antoł (drużyna juniorów).

Nikt nie ubył.

Bramkarze: Rafał Gawron (1989), Jakub Nykaza (1993).

Obrońcy: Łukasz Babik (1980), Marcin Cudzich (1992), Dariusz Grela (1983), Jakub Gutt (1993), Krzysztof Potoczak (1987), Artur Prokop (1972), Sebastian Wzołek (1991).

Pomocnicy: Mateusz Chrobak (1992), Ryszard Czerwiec (1968), Marcin Drobny (1985), Maciej Gogola (1990), Michał Stasik (1994), Rafał Waksmundzki (1986), Klemens Walczak-Wójciak (1993), Józef Zasadni (1981), Dawid Bartos (1978), Mateusz Antoł (1997).

Napastnicy: Robert Drąg (25.10.83), Marcin Grela (19.07.93), Maciej Ustupski (04.02.88).

 

WOLANIA Wola Rzędzińska

Trener: Mariusz Lasota.

Przybyli: Dawid Krupa (Szreniawa Nowy Wiśnicz), Jakub Tadel (Szreniawa Wiśnicz), Michał Baruch (Nowa Jastrząbka), Krystian Ciężadło, Dawid Majka, Mateusz Jurczyk, Patryk Bezkosty, Piotr Szosta, Dawid Barnaś – wszyscy z drużyny juniorów.

Ubyli: Robert Starzec (Skrzyszovia Skrzyszów), Daniel Bartkowski (Olimpia Wojnicz).

Bramkarze: Dominik Barnaś (1995), Łukasz Mikrut (1980), Mateusz Sołtyk (1995).

Obrońcy: Łukasz Bartkowski (1984), Bartłomiej Gleń (1985), Mateusz Jurczyk (1995), Dominik Kaim (1980), Dawid Majka (1994), Dawid Sikorski (1992), Mateusz Trędota (1989), Dawid Krupa (1994), Jakub Tadel (1988), Michał Baruch (1988).

Pomocnicy: Dominik Adamowski (1990), Dariusz Barwacz (1990), Konrad Barwacz (1993), Piotr Brożek (1974), Damian Chudyba (1993), Krystian Ciężadło (1994), Dawid Czarnik (1990), Marcin Kucharzyk (1989), Łukasz Wilk (1983), Piotr Szosta (1994).

Napastnicy: Patryk Bezkosty (1996), Dominik Cabała (1990), Grzegorz Jasiak (1975), Piotr Tarczoń.

 

SKALNIK Kamionka Wielka

Trener: Tadeusz Kantor.

Nikt nie przybył.

Odszedł: Kamil Lupa (Helena Nowy Sącz).

Bramkarze: Sebastian Kantor (1983), Wiesław Olchawa (1971).

Obrońcy: Lesław Chełmecki (1974), Michał Kłębczyk (1989), Jakub Kulpa (1993), Maciej Młynarczyk (1992), Grzegorz Nowak (1990), Łukasz Ożóg (1980), Tomasz Stojda (1986).

Pomocnicy: Adam Bajdel (1990), Paweł Bajorek (1993), Marek Chochla (1990), Grzegorz Hasior (1985), Sławomir Michalik (1981).

Napastnicy: Jakub Filip (1989), Ireneusz Gryboś (1983), Krystian Kłębczyk (1992), Arkadiusz Korcz (1982), Mateusz Pazgan (1986).

 

KS Tymbark

Trener Łukasz Bukowiec.

Przybyli: trener Łukasz Bukowiec, Konrad Boczoń – powrót z wypożyczenia z Sokoła Słopnice, Rafał Cygal oraz Wojciech Zając (drużyna juniorów), Damian Miśkowiec, Adam Podgórny, Adam Leśnik (wszyscy Dobrzanka Dobra).

Odeszli: Sławomir Boczon, Dawid Kurczab ( obaj Orkan Szczyrzyc), Mateusz Poczkajski (Poprad Rytro).

Bramkarze: Mateusz Łazarczyk (1985), Przemysław Zawada (1991), Adam Leśniak (1994).

Obrońcy: Sławomir Boczoń (1987), Robert Bubula (1994), Łukasz Bukowiec (1982), Tomasz Olejarz (1982), Damian Porębski (1994), Wojciech Zając (1995), Łukasz Ryś (1987), Jakub Wojtas (1986), Rafał Cygal (1994), Mateusz Wojtasiński (1989), Adam Podgórny (1992).

Pomocnicy: Konrad Koza (1991), Dawid Kurczab (1989), Kamil Kurczab (1988), Jakub Majeran (1992), Damian Miśkowiec (1994), Józef Piwowarczyk (1994), Konrad Boczoń (1989), Tobiasz Sułkowski (1986), Krzysztof Tarasek (1995), Marcin Urbański (1987).

Napastnicy: Mateusz Czaja (1986), Mateusz Hochół (1989), Bartłomiej Naściszewski (1991), Mateusz Wikar (1994), Damian Miśkowiec (1994).

 

KS Zakopane

Trener: Jakub Jeziorski.

Przybyli: Damian Dziedzic, Krystian Gąsiorek – wszyscy SMS Kraków, Jordan Dudzik – powrót po kontuzji, Bernard Wszołek – wznowił treningi, Władysław Gut – wznowił treningi, Dawid Karkoszka – wznowił treningi, Karol Pietrzak, Paweł Gromczak oraz trener Jakub Jeziorski (Jordan Jordanów).

Odeszli: trener Marian Tajduś –II trener w Sandecji Nowy Sącz, Sylwester Kurnyta- (Watra Białka Tatrzańska), Kamil Kurnyta – powrót po wypożyczeniu do Lubania Tylmanowa, Łukasz Gąsienica – Kaspruś – nie wznowił treningów, Bartosz Muszyn oraz Krzysztof Łukaszczyk – kontuzje, Krzysztof Pyskaty – nie wyjaśniona przyszłość.

Bramkarze: Daniel Paszuda (1994), Damian Dziedzic (1994).

Obrońcy: Mateusz Babicz (1986), Maciej Floryn (1996), Daniel Galica (1994), Bartłomiej Krzystyniak (1989), Mateusz Paszuda (1992), Krzysztof Pękala (1978), Dariusz Piguła (1993), Mateusz Sawina (1994), Krzysztof Stanek (1981), Bernard Wszołek (1980), Krystian Gąsiorek (1994).

Pomocnicy: Bartłomiej Bukowski (1992), Michael Drabik (1991), Rafał Drobny (1985), Jordan Dudziak (1990), Łukasz Dudzik (1995), Robert Frasunek (1983), Dawid Karkoszka (1993), Bartłomiej Karpiel (1994), Andrzej Król (1984), Rafał Serafin (1991), Łukasz Stępień (1980), Bolesław Wesołowski (1981), Karol Pietrzak (1990), Władysław Gut (1990).

Napastnicy: Mateusz Kłosowski (1991), Fabian Leniewicz (1987), Paweł Gromczak (1973).

 

JADOWNICZANKA Jadowniki

Trener: Robert Sakowicz.

Przybyli: Mateusz Więsek (BKS Bochnia), Szymon Gucwa (Tarnovia Tarnów), Bogdan Rakowski (Olimpia Bucze), Łukasz Zachara (Strażak Mokrzyska) – wszyscy na zasadzie wypożyczenia, Grzegorz Baran (transfer definitywny Rylovia Rylowa).

Odszedł: Jarosław Świech – wyjazd za granice.

Bramkarze: Mateusz Kleśny (1988), Janusz Piątek (1984), Piotr Świątkowski (1993), Bogdan Rakowski (1991).

Obrońcy: Łukasz Kulig (1990), Michał Kulig (1989), Paweł Michalec (1992), Robert Sakowicz (1972), Artur Świerad (1992), Rufin Wójtowicz (1992), Krzysztof Zuzia (1989), Szymon Gucwa (1991).

Pomocnicy: Daniel Bujak (1981), Konrad Jankowski (1993), Patryk Mularz (1993), Maciej Nowacki (1991), Przemysław Pytel (1989), Piotr Rojkowicz (1980), Sławomir Rydz (1986), Andrzej Węgrzyn (1986), Łukasz Zachara (1993), Grzegorz Baran (1993).

Napastnicy: Mirosław Dzieński (1977), Daniel Kotarba (1982), Maksymilian Legutko (1992), Mateusz Więsek (1983).

 

WATRA Białka Tatrzańska

Trener: Stanisław Strama.

Przybyli: Yassine Laabidi – II liga tunezyjska, Mateusz Pluta (Orkan Raba Wyżna), Maciej Gal (powrót z wypożyczenia do Granitu Czarna Góra), Sylwester Kurnyta (Lubań Tylmanowa via KS Zakopane).

Ubyli: Patryk Duda (Polonia Warszawa ME), Dawid Truty oraz Daniel Florek – kontuzje.

Bramkarze: Jakub Budz (1994), Krzysztof Janasik (1994).

Obrońcy: Grzegorz Bochnak (1990), Maciej Handzel (1986), Rafał Kostrzewa (1992), Paweł Łojek (1986), Marcin Kowalczyk (1988), Stanisław Strama (1976), Yassine Laabidi.

Pomocnicy: Kamil Bochnak (1987), Piotr Dziubasik (1989), Paweł Janasik (1990), Przemysław Jandura (1993), Rafał Kuchta (1980), Kamil Nowobilski (1994), Andrzej Rabiański (1975), Marcin Zubek (1986), Mateusz Pluta (1996), Sylwester Kurnyta (1978).

Napastnicy: Daniel Duda (1996), Robert Toper (1990), Łukasz Remiasz (1989), Patryk Skawski (1993), Maciej Gal (1995).

 

BARCICZANKA Barcice

Trener: Janusz Pawlik.

Przybył: Piotr Nieć (Helena Nowy Sącz).

Nikt nie ubył.

Bramkarze: Arkadiusz Drąg (1992), Andrzej Małek (20.11.82), Michał Wilkołek (1978).

Obrońcy: Jakub Dziedzina (1994), Arkadiusz Klimczak (1985), Piotr Kudryk (1988), Jakub Miechurski (1990), Daniel Pociecha (1983), Maciej Solarz (1992), Jakub Wańczyk (1984).

Pomocnicy: Michał Janik (1987), Przemysław Janik (1992), Łukasz Krupa (1988), Artur Małek (1978), Marcin Marczyk (1986), Wacław Marczyk (1981), Michał Maślejak (1994), Tomasz Owsianka (1986), Kamil Pawlik (1995), Tomasz Tokarczyk (1992).

Napastnicy: Mateusz Maj (1995), Dawid Tokarczyk (1987), Krzysztof Tokarczyk (1993), Piotr Nieć (1987).

 

RYLOVIA Rylowa

Trener: Leszek Janiczak.

Przybyli: Bartłomiej Matiaszek (Grybovia Grybów), Kacper Kania, Filip Kania (Olimpia Bucze), Krystian Pietrzak (Limanovia – transfer definitywny) Łukasz Kania (Andaluzja Rudy Rysie).

Ubyli: Grzegorz Baran (Jadowniczanka Jadowniki), Karol Baran – kontuzja.

Bramkarze: Bartłomiej Matiaszek (1992), Radosław Boraca (1993).

Obrońcy: Łukasz Kania (1983), Michał Motylski (1991), Arkadiusz Ostrowski (1983), Norbert Ostrowski (1992), Grzegorz Papież (1992), Józef Stachowicz (1994), Piotr Stawarz (1982), Patryk Strona (1988), Paweł Tabor (1989), Tomasz Wilk (1985).

Pomocnicy: Damian Augustyński (1985), Dariusz Caban (1995), Szczepan Gofron (1993), Piotr Jarosz (1993), Krystian Pietrzak (1991), Tomasz Wolsza (1985),Kacper Kania (1992), Filip Kania (1992).

Napastnicy: Marek Handzlik (1986), Tomasz Pawula (1995), Dawid Piątek (1994), Damian Pleszyński (1977), Albert Skrzyński (1982), Dawid Szewczyk (1991).

 

HELENA Nowy Sącz

Trener: Józef Bodziony.

Przybyli: Kamil Lupa (Skalnik Kamionka Wielka), Jakub Bieniek (LKS Łęka), Daniel Bodziony (Gród Podegrodzie), Arkadiusz Bielak (Łęka Korzenna).

Odeszli: Bartłomiej Darowski (Sandecja Nowy Sącz), Tomasz Maurek – nie wznowił treningów, Krzysztof Ciurka (Gród Podegrodzie), Piotr Nieć (Barciczanka Barcice).

Bramkarze: Jakub Bieniek (1992), Wojciech Kumor (1994), Przemysław Miłkowski (1980).

Obrońcy: Bartłomiej Gryzło (1990), Mateusz Janas (1992), Krystian Koralik (1987), Rafał Niemiec (1986), Arkadiusz Bielak (1995), Bartłomiej Słowik (1985), Tomasz Stafin (1979).

Pomocnicy: Mariusz Dudek (1988), Daniel Filip (1994), Wojciech Fritz (1991), Przemysław Grębski (1992), Daniel Grędziak (1993), Łukasz Leśniak (1985), Kamil Lupa (1993), Daniel Bodziony (1993).

Napastnicy: Piotr Figiel (1994), Kamil Kościółek (1992), Grzegorz Maciaszek (1991).

 

NOWA Jastrząbka

Trener: Rafał Jasiak.

Przybyli: Paweł Kasprzyk (Olimpia Wojnicz), Krzysztof Krauze (Dunajec Zakliczyn), Łukasz Chrobak oraz Krzysztof Cichy (Liwocz Czermna), Piotr Flasiński (Piast Czchów) Grzegorz Szydło (Jamnica Dulcza Wielka), Bartłomiej Krużel (Wolania Wola Rzędzińska), Marcin Tubek (Zorza Zaczarnie).

Ubyli: Michał Baruch (Wolania Wola Rzędzińska), Mateusz Brzuchacz – powrót po wypożyczeniu do Wolanii Wola Rzędzińska, Mateusz Skowron (Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska), Jakub Niziołek (Łęgovia Łęg Tarnowski), Konrad Jaworski (wypożyczenie do Stali Mielec).

Bramkarze: Paweł Kasprzyk (1979), Krzysztof Cichy (1979).

Obrońcy: Andrzej Baruch (1985), Krystian Baruch (1994), Mateusz Baruch (1989), Michał Janus (1992), Grzegorz Kalisz (1986), Krzysztof Szatko (1988). Piotr Flasiński (1991).

Pomocnicy: Patryk Garstka (1991), Mateusz Kaziród (1987), Bartłomiej Krużel (1993), Mariusz Płaczek (1979), Patryk Szatko (1993),Krzysztof Krauze (1995), Grzegorz Pytel (1986).

Napastnicy: Łukasz Ogorzelec (1992), Kamil Pierzchała (1993),  Andrzej Wałaszek (1987), Łukasz Chrobak (1982), Grzegorz Szydło (1990), Marcin Tubek (1989).

 

OLIMPIA Wojnicz

Trener: Jacek Ćwik.

Przybył: Daniel Bartkowski (Wolania Wola Rzędzińska), Artur Mroczek (Soła Kobiernice), Szczepan Bielak (Tuchovia Tuchów).

Ubyli: Paweł Kasprzyk (Nowa Jastrząbka), Wojciech Włodarczyk – powrót po wypożyczeniu do Dunajca Zakliczyn.

Bramkarze: Kacper Zapała (1988), Paweł Stefański (1989).

Obrońcy: Szymon Biernacki (1991), Konrad Fryś (1983), Mateusz Kuboń (1991), Mateusz Lądwik (1989), Jacek Malisz (1992), Mateusz Rzońca (1987), Wojciech Setlak (1991), Grzegorz Zagrodnik (1988), Szczepan Bielak (1993).

Pomocnicy: Jakub Cieśla (1988), Piotr Fyda (1991), Marcin Kuboń (1985), Łukasz Kusion (1987), Mateusz Malisz (1988), Wojciech Mącior (1995), Konrad Migoń (1988), Rafał Mleczko (1995), Michał Mytnik (1992), Mateusz Nowak (1994), Daniel Sikorski (1992), Konrad Sznajder (07.06.86), Damian Świątek (1991), Wojciech Włodarczyk (1992).

Napastnicy: Marcin Duda (1990), Patryk Marciniec (1988), Hubert Migoń (1989), Jordan Ocłoń (1989), Józef Wróbel (1989), Artur Mroczek (1992).

 

GRYBOVIA Grybów

Trener: –

Odszedł: Szymon Gruca – powrót po wypożyczeniu do Kolejarza Stróże, Bartłomiej Matiaszek (Rylovia Rylova)

Bramkarze: Sylwester Gurbowicz (1993)

Obrońcy: Piotr Demaj (1988), Wiktor Durlak (1983), Daniel Kamiński (1992), Kamil Kulpa (1994), Daniel Petryla (1992), Krzysztof Petryla (1994).

Pomocnicy: Konrad Drożdż (1988), Paweł Krok (1989), Dawid Obrzut (1982), Przemysław Ogorzałek (1992), Konrad Szurek (1991), Jerzy Witek (1994).

Napastnicy: Mirosław Bąk (1994), Jakub Jamro (1992), Paweł Michalik (1983), Robert Oleksy (1988), Franciszek Ptaszkowski (1993).

 

ORKAN Szczyrzyc

Trener: Szymon Burliga.

Przybyli: trener Szymon Burliga, Dawid Kurczab, Sławomir Boczoń (obydwaj KS Tymbark), Mateusz Ryś (Olimpia Pisarzowa), Daniel Nowak – wznowił treningi.

Ubyli: Jarosław Koza – nie wznowił treningów, Rafał Wrona – powrót do Hutnika Kraków, Mateusz Piechówa – wyjazd za granicę.

Bramkarze: Krzysztof Piwowarczyk (1982), Wojciech Rymarczyk (1992), Krzysztof Szuster (1993).

Obrońcy: Marek Barzyk (1985), Józef Gargas (1987), Marek Łabędź (1991),  Tomasz Szuster (1995), Mikołaj Wyroba (1992), Sławomir Boczon (1989).

Pomocnicy: Daniel Cyganek (1992), Daniel Nowak (1979), Mateusz Nowak (1994), Szymon Piwowarczyk (1985), Jakub Szuster (1995), Łukasz Szymański (1981), Michał Tabor (1986), Artur Wąsowicz (1983), Rafał Wrona (1991), Dawid Kurczab (1989), Mateusz Ryś (1992).

Napastnicy: Bartłomiej Limanówka (1991), Artur Rusin (1986).

 

6 thoughts on “Skarb kibica – runda wiosenna

  1. Trochę późno ale muszę to napisać.Jestem bardzo zaniepokojony sytuacją w Pierwszej drużynie.Nie chcę za dużo gadać na forum i siać niepokoju ale jeżeli jakiś meteoryt nie walnie i nie zmieni się atmosfera to zapadnie zmrok i żyć będziemy długo w ciemnościach Egipskich. Stwierdzam z przykrością że to nie jest tylko moje odosobnione zdanie. Mam nadzieję że z nadejściem Wielkanocy razem z Jezusem i My zmartwychwstaniemy.
    Spokojnych zdrowych Świąt,wiary i nadziei.

  2. WOLANIA!! jebac poronin jeszcze ich dogonimy !! same pieniadze na 3 lige sie nie nadaja !! zaniedlugo widzimy sie w tuchowie 🙂 i tym razem derby dla nas…

  3. W zespole jest masakryczna atmosfera. Są podziały na grupy. Ci zawodnicy nie stanowią jednej drużyny i tu jest problem.

Możliwość komentowania jest wyłączona.