Skarb kibica

KADRY ZESPOŁÓW IV LIGI

BARCICZANKA BARCICE

33-342 Barcice Dolne 29, tel. 511-204-983. Prezes – Paweł Cieślicki, kierownik drużyny – Andrzej Tokarczyk.
Trener – Janusz Pawlik.

Bramkarze: Arkadiusz Drąg (92), Andrzej Małek (82), Michał Wilkołek (78).

Obrońcy: Jakub Dziedzina (94), Arkadiusz Klimczak (85), Piotr Kudryk (88), Jakub Miechurski (90), Daniel Pociecha (83), Maciej Solarz (92), Jakub Wańczyk (84).

Pomocnicy: Michał Janik (87), Przemysław Janik (92), Konrad Kowalczyk (96), Łukasz Krupa (88), Artur Małek (78), Marcin Marczyk (86), Wacław Marczyk (81), Michał Maślejak (94), Tomasz Owsianka (86), Kamil Pawlik (95), Tomasz Tokarczyk (92).

Napastnicy: Mateusz Maj (95), Dawid Tokarczyk (87), Krzysztof Tokarczyk (93).

Przybyli: Dziedzina, Maślejak (wychowankowie), Krupa (Helena Nowy Sącz), Kowalczyk, Maj, Pawlik (wszyscy z drużyny juniorów Sandecji Nowy Sącz), Małek (Łosoś Łososina Dolna), Owsianka (Librantovia), Pociecha (Grybovia), Wańczyk (Limanovia Szubryt), Wilkołek (Lewart Lubartów).

Ubyli: Grzegorz Gryźlak (Wierchy Rabka), Paweł Kociołek, Janusz Wąchała (obydwaj nie podjęli treningów), Robert Tokarczyk, Wojciech Tokarczyk (obydwaj Lot Balice)

GRYBOVIA GRYBÓW

33-330 Grybów, ul. Grunwaldzka 47, tel. 602-645-220. Prezes – Władysław Sekuła, kierownik drużyny – Rafał Madej. Trener – Arkadiusz Bałuszyński.

Bramkarze: Dawid Cisowski (84), Łukasz Obrzut (93).

Obrońcy: Arkadiusz Bałuszyński (74), Piotr Demaj (88), Wiktor Durlak (83), Daniel Kamiński (92), Daniel Petryla (93), Krzysztof Petryla (94).

Pomocnicy: Mirosław Bąk (94), Angelo Del Ciello (87), Szymon Gruca (92), Kamil Kulpa (94), Dawid Obrzut (82), Jarosław Ogorzałek (90), Franciszek Ptaszkowski (93).

Napastnicy: Konrad Drożdż (89), Paweł Michalik (83), Daniel Spólnik (94), Krzysztof Szymczyk (89).

Przybył: Del Ciello (Glinik Gorlice).

Ubyli: Kamil Biel, Tomasz Ciastoń, Maciej Golonek, Marek Krokowski, Artur Michalik (wszyscy nie podjęli treningów), Ireneusz Gryboś (Skalnik/Bogdański Kamionka Wielka), Grzegorz Kulpa (KPT Nawojowa), Daniel Pociecha (Barciczanka).

HELENA NOWY SĄCZ

33-300 Nowy Sącz, ul. Klonowa 19, tel. (18) 443-04-00, tel. 602-128-734, 607-951-567. Prezes – Władysław Janik, kierownik drużyny – Wojciech Chronowski.

Trener – Józef Bodziony.

Bramkarze: Jakub Bieniek (92), Wojciech Kumor (94), Przemysław Miłkowski (80).

Obrońcy: Bartłomiej Darowski (91), Bartłomiej Gryzło (90), Mateusz Janas (92), Krystian Koralik (87), Rafał Niemiec (86), Bartłomiej Słowik (85), Tomasz Stafin (79).

Pomocnicy: Krzysztof Ciurka (88), Mariusz Dudek (88), Daniel Filip (94), Wojciech Fritz (91), Przemysław Grębski (92), Daniel Grędziak (93), Łukasz Leśniak (85), Tomasz Maurek (91).

Napastnicy: Piotr Figiel (94), Kamil Kościółek (92), Grzegorz Maciaszek (91), Piotr Nieć (87).

Przybyli: trener Bodziony, Figiel, Filip, Grędziak, Kumor (wychowankowie), Janas (Grębałowianka Kraków).

Ubyli: trener Henryk Potoniec, Sebastian Fryzowicz, Dawid Gargula (obydwaj nie wznowili treningów), Łukasz Krupa (Barciczanka Barcice), Tadeusz Olchawa (Hart Tęgoborze), Dariusz Peciak (Poprad Rytro).

JADOWNICZANKA JADOWNIKI

32- 851 Jadowniki, ul. Sportowa 65, tel.

(14) 686- 70-19. Prezes – vacat, kierownik drużyny – Józef Mól. Trener – Robert Sakowicz.

Bramkarze: Mateusz Kleśny (88), Janusz Piątek (84), Piotr Świętkowski (93).

Obrońcy: Łukasz Kulig (90), Michał Kulig (89), Paweł Michalec (92), Robert Sakowicz (72), Artur Świerad (92), Rufin Wójtowicz (92), Krzysztof Zuzia (89).

Pomocnicy: Daniel Bujak (81), Konrad Jankowski (93), Piotr Krawczyk (80), Patryk Mularz (93), Maciej Nowacki (91), Przemysław Pytel (89), Piotr Rojkowicz (80), Sławomir Rydz (86), Andrzej Węgrzyn (88), Marek Węgrzyn (88).

Napastnicy: Mirosław Dzieński (77), Daniel Kotarba (82), Maksymilian Legutko (92), Jarosław Święch (82).

Przybyli: Kleśny (powrót z zagranicy), Michalec (Poręba Spytkowska), Piątek (BKS Bochnia), A. Węgrzyn, M. Węgrzyn (Sokół Maszkienice).

Ubyli: Bartosz Cebula (wyjazd za granicę), Stanisław Rojkowicz (kontuzja).

LKS NOWA JASTRZĄBKA

33-151 Nowa Jastrząbka 34b, tel.

608-380-879, 506-861-460. Prezes – Janusz Starzyk, kierownik drużyny – Adam Minorczyk. Trener – Rafał Jasiak.

Bramkarze: Jakub Niziołek (90), Sebastian Świerczek (94).

Obrońcy: Andrzej Baruch (85), Krystian Baruch (94), Mateusz

Baruch (89), Michał Baruch (88), Michał Janus (92), Grzegorz Kalisz (86), Krzysztof Szatko (87).

Pomocnicy: Mateusz Brzuchacz (92), Patryk Garstka (91), Mateusz Kaziród (87), Bartłomiej Krużel (93), Mariusz Płaczek (79), Mateusz Skowron (90), Patryk Szatko(93).

Napastnicy: Konrad Jaworski (95), Łukasz Ogorzelec (92), Kamil Pierzchała (93), Grzegorz Pytel (86), Andrzej Wałaszek (87).

Przybyli: trener Rafał Jasiak (Wolania Wola Rzędzińska – grupy młodzieżowe), Brzuchacz (LUKS Skrzyszów), Krużel (Wolania Wola Rzędzińska), Skowron (Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska), K. Szatko (powrót z zagranicy).

Ubyli: trener Mariusz Żaba (Zorza Zaczarnie), Paweł Gucwa (Szynwałd), Wojciech Gucwa (kontuzja), Marcin Kalisz, Piotr Kalisz, Kamil Kiełbasa, Grzegorz Kozioł (wszyscy do rezerw), Marek Nalepka (Zorza Zaczarnie), Łukasz Wilk (Wolania Wola Rzędzińska), Paweł Żaba (LUKS Skrzyszów).

OLIMPIA WOJNICZ

32-830 Wojnicz, ul. Warszawska 43, tel. (14) 679-03-11. Prezes – Tadeusz Hajdo,

kierownik drużyny – Dariusz Biernacki. Trener – Jacek Ćwik.

Bramkarze: Paweł Kasprzyk (79), Kacper Zapała (88).

Obrońcy: Szymon Biernacki (91), Konrad Fryś (83), Mateusz Kuboń (91), Mateusz Lądwik (89), Jacek Malisz (92), Mateusz Rzońca (87), Wojciech Setlak (91), Grzegorz Zagrodnik (88).

Pomocnicy: Jakub Cieśla (89), Piotr Fyda (91), Marcin Kuboń (85), Łukasz Kusion (87), Mateusz Malisz (88), Wojciech Mącior (95), Konrad Migoń (88), Rafał Mleczko (95), Michał Mytnik (92), Mateusz Nowak (94), Daniel Sikorski (92), Konrad Sznajder (86), Damian Świątek (91), Wojciech Włodarczyk (92).

Napastnicy: Marcin Duda (90), Patryk Marciniec (88), Hubert Migoń (89), Jordan Ocłoń (89), Józef Wróbel (89).

Przybyli: Kasprzyk (Iskra Tarnów), Marcin Kuboń (Rylovia Rylowa), Mącior, Rzońca (Tarnovia Tarnów), Świątek (Dunajec Zbylitowska Góra), Włodarczyk (Dunajec Zakliczyn).


ORKAN SZCZYRZYC

34-623 Szczyrzyc 23, tel. (18) 332-01-28, tel. 608-426-472. Prezes – Antoni Kaleta, kierownik drużyny – Anna Górska. Trener – Sławomir Świeca.

Bramkarze: Krzysztof Piwowarczyk (82), Wojciech Rymarczyk (92), Krzysztof Szuster (93).

Obrońcy: Marek Barzyk (85), Józef Gargas (87), Marek Łabędź (91), Mateusz Piechówka (89), Tomasz Szuster (95), Mikołaj Wyroba (92).

Pomocnicy: Daniel Cyganek (92), Daniel Nowak (79), Mateusz Nowak (94), Szymon Piwowarczyk (87), Jakub Szuster (95), Łukasz Szymański (81), Michał Tabor (86), Artur Wąsowicz (83), Rafał Wrona (91).

Napastnicy: Jarosław Koza (90), Bartłomiej Limanówka (91), Artur Rusin (86).

Przybyli: trener Sławomir Świeca, Koza (Start Krasnystaw), Piwowarczyk, Wąsowicz (obydwaj LKS Jodłownik), Wrona (Hutnik Kraków), Wyroba (Dunajec Zakliczyn).

Ubyli: trener Tomasz Szczepański, Tomasz Bielach, Adrian Bogdański, Dawid Bogdański, Mateusz Rojek (wszyscy szukają klubów), Mariusz Gnyla (kontuzja).

PORONIEC PORONIN

34-520 Poronin ul. Tatrzańska 1, tel.: (18)207-41-69. Prezes – Józef Pawlikowski, kierownik drużyny – Andrzej Papież. Trener – Tomasz Rogala.

Bramkarze: Jakub Nykaza (93), Rafał Gawron (89)

Obrońcy: Łukasz Babik (80), Marcin Cudzich (92), Dariusz Grela (83), Jakub Gutt (93), Artur Prokop (72), Krzysztof Potoczak (87), Sebastian Wszołek (91).

Pomocnicy: Mateusz Chrobak (92), Ryszard Czerwiec (67), Marcin Drobny (85), Maciej Gogola (90), Michał Stasik (94), Rafał Waksmundzki (93), Klemens Walczak Wójciak (93), Józef Zasadni (81).

Napastnicy: Maciej Ustupski (88), Marcin Grela (93), Robert Drąg (83).

Przybyli: Prokop, Wszołek (Limanovia Szubryt), Drobny (Poprad Muszyna), Waksmundzki (GKS Tychy), Walczak Wójciak ( KS Zakopane).

Ubyli: Maciej Papież (Dalin Myślenice), Tomasz Połomski (Orzeł Piaski Wielkie), Robert Szczypciak (szuka klubu).

RYLOVIA RYLOWA

32-820 Szczurowa, ul. Lwowska 157. Stadion w Rylowej, tel. 508-131-128. Prezes

– Tomasz Chabura, kierownik drużyny – Tomasz Wilk. Trener – Leszek Janiczak.

Bramkarze: Karol Baran (87), Radosław Boraca (93).

Obrońcy: Łukasz Kania (83), Michał Motylski (91), Arkadiusz Ostrowski (83), Norbert Ostrowski (92), Grzegorz Papież (92), Józef Stachowicz (94), Piotr Stawarz (82), Patryk Strona (88), Paweł Tabor (89), Tomasz Wilk (85).

Pomocnicy: Damian Augustyński

(85), Grzegorz Baran (93), Dariusz Caban (95), Szczepan Gofron (93), Piotr Jarosz (93), Krystian Pietrzak (91), Tomasz Wolsza (85).

Napastnicy: Marek Handzlik (86), Tomasz Pawula (95), Dawid Piątek (94), Damian Pleszyński (77), Albert Skrzyński (82), Dawid Szewczyk (91).

Przybyli: trener Leszek Janiczak (Słomniczanka Słomniki), Kania (Andaluzja Rudy Rysie), Pietrzak (Limanovia Szubryt Limanowa), Pleszyński (Olimpia Bucze), Strona (Słomniczanka Słomniki), Szewczyk (Hutnik Kraków).

Ubyli: trener Janusz Kuboń (bez klubu), Albert Asseh (wyjazd za granicę), Grzegorz Kuboń, Wojciech Kuboń (nie wznowili treningów), Marcin Kuboń (Olimpia Wojnicz), Mirosław Malik (Radłovia Radłów).

SANDECJA II NOWY SĄCZ

33-300 Nowy Sącz, ul. Kilińskiego 47, tel. (18) 442-18-04. Prezes – Andrzej Danek, kierownik drużyny – Zbigniew Dziedzic.

Trener – Paweł Czernecki.

Bramkarze: Artur Świerad (95), Paweł Zwoliński (88).

Obrońcy: Daniel Baran (93), Paweł Czernecki (75), Michał Jawczak (88), Nikodem Kołodziej (94).

Pomocnicy: Michał Chochorowski (94), Tomasz Kołbon (94), Mateusz Młynarczyk (93), Jakub Nowak (92), Sylwester Tokarz (94), Tomasz Zawiślan (93), Krzysztof Złocki (93), Paweł Zygmunt (88).

Napastnicy: Damian Cisoń (92), Adrian Danek (94), Wojciech Kalisz (95).

W zespole występować będą także zawodnicy z kadry I drużyny Sandecji.

Przybyli: Cisoń, Kołodziej, Młynarczyk, Nowak (wszyscy z drużyny juniorów).

Ubyli: Dawid Górowski (nie podjął treningów), Grzegorz Konstanty (Sokół Stary Sącz), Jakub Kulpa (Skalnik/Bogdański Kamionka Wielka), Arkadiusz Szołdrowski (wyjazd zagraniczny).

SKALNIK/BOGDAŃSKI KAMIONKA WIELKA

33-300 Nowy Sącz, ul. Sucharskiego 21/27 (klub), 33-334 Kamionka Wielka 442 (stadion). Tel. (18) 441-17-83, tel. 502-923-814. Prezes – Jan Michalik, kierownik drużyny – Marian Dominik. Trener – Tadeusz Kantor.

Bramkarze: Sebastian Kantor (83), Wiesław Olchawa (71).

Obrońcy: Lesław Chełmecki (74), Michał Kłębczyk (89), Jakub Kulpa (93), Maciej Młynarczyk (92), Grzegorz Nowak (90), Łukasz Ożóg (80), Tomasz Stojda (86).

Pomocnicy: Adam Bajdel (90), Marek Chochla (90), Grzegorz Hasior (85), Sławomir Michalik (81).

Napastnicy: Jakub Filip (89), Ireneusz Gryboś (83), Krystian Kłębczyk (94), Arkadiusz Korcz (83), Mateusz Pazgan (86).

Przybyli: Kulpa (Sandecja II Nowy Sącz), Gryboś (Grybowia), Korcz (Zawada Nowy Sącz).

Ubyli: Maksymilian Borek (KPT Nawojowa), Stanisław Szpyrka (Przełęcz Tylicz), Sebastian Borkowski, Jakub Włodarczyk, Mariusz Ziobrowski (wszyscy nie podjęli treningów), Jan Zieliński (Lubań Maniowy), Dariusz Ziobrowski (Chruślice Nowy Sącz), Grzegorz Żarnowski (wyjazd zagraniczny).

TUCHOVIA TUCHÓW

33- 170 Tuchów, ul. Żeromskiego 3a, tel.

(14) 652- 59-55. Prezes – Gerard Kwiek,

kierownik drużyny – Dariusz Moździerz.

Trener – Leszek Kraczkiewicz.

Bramkarze: Kamil Czapla (93), Patryk Mleczko (91), Dawid Żydowski (79).

Obrońcy: Szczepan Bielak (93), Maciej Grzebień (93), Mateusz Helizanowicz (94), Daniel Masłoń (78), Mateusz Niewola (88), Krzysztof Różycki (74), Tomasz Sobyra (76).

Pomocnicy: Krystian Baran (94),

Marcin Barwacz (91), Daniel Bielak (90), Adrian Czyż (88), Arkadiusz Dobrowolski (84), Krzysztof Jamka (88), Paweł Kafel (79), Tobiasz Kozioł (94), Paweł Ludwa (92), Konrad Stańczyk (92), Sławomir Stec (83).

Napastnicy: Łukasz Gierałt (80), Bartłomiej Halagarda (93), Bartosz Hudyka (94), Kamil Kawa (95), Mateusz Miśtak (90), Daniel Rąpała (95), Jarosław Stachoń (87).

Przybyli: Dobrowolski (powrót z zagranicy), Halagarda (Unia Tarnów), Kawa (Bobrovia Bobry Bobrowniki Małe), Ludwa (wznowił treningi).

Ubyli: Piotr Bobak, Artur Kaczor, Bartłomiej Ogiela (wszyscy do rezerw), Michał Wątroba (nie wznowił treningów).

KS TYMBARK

34-650 Tymbark 249, tel. (18)332-56-30, tel. 500-629-926, 698-863-422. Prezes – Marcin Zielonka, kierownik drużyny – Maryla Miśkowiec. Trener – Jacek Ruchała.

Bramkarze: Mateusz Łazarczyk (85), Przemysław Zawada (91).

Obrońcy: Sławomir Boczoń (87), Robert Bubula (94), Łukasz Bukowiec (82), Tomasz Olejarz (82), Damian Porębski (94), Łukasz Ryś (87), Jakub Wojtas (86), Mateusz Wojtasiński (89).

Pomocnicy: Konrad Koza (91), Dawid Kurczab (89), Kamil Kurczab (88), Jakub Majeran (92), Damian Miśkowiec (94), Józef Piwowarczyk (94), Tobiasz Sułkowski (86), Krzysztof Tarasek (95), Marcin Urbański (87).

Napastnicy: Mateusz Czaja (86), Mateusz Hochół (89), Bartłomiej Naściszewski (91), Mateusz Poczkajski (91), Mateusz Wikar (94).

Przybyli: Łazarczyk (wychowanek), Miśkowiec (Dobrzanka Dobra), Tarasek (zespół juniorów Sandecji Nowy Sącz).

Ubyli: Grzegorz Boczoń (koniec kariery), Konrad Boczoń, Jacek Zielonka (obydwaj Sokół Słopnice), Wojciech Bokowy (Laskovia Laskowa), Krzysztof Czech (nie podjął treningów), Jacek Guzik, Kamil Musiał (obydwaj Płomień Limanowa), Grzegorz Kępa (Limanovia Szubryt Limanowa), Tomasz Kuc (przeniesiony do rezerw), Sebastian Twaróg (LKS Rupniów).

KOTELNICA WATRA BIAŁKA TATRZAŃSKA

34-405 Białka Tatrzańska, ul. Środkowa 151, tel/fax (18) 265-41-55 lub 601-067-331. Prezes – Andrzej Rabiański, kierownicy drużyny – Piotr Dziubasik, Piotr Rabiański. Trenerzy – Stanisław Strama, Andrzej Rabiański.

Bramkarze: Jakub Budz (94), Dawid Truty (90).

Obrońcy: Grzegorz Bochnak (90), Daniel Florek (91), Maciej Handzel (87), Rafał Kostrzewa (92), Paweł Łojek (87), Marcin Kowalczyk (88), Stanisław Strama (76).

Pomocnicy: Kamil Bochnak (87), Patryk Duda (90), Piotr Dziubasik (89), Paweł Janasik (90), Przemysław Jandura (94), Rafał Kuchta (80), Kamil Nowobilski (94), Andrzej Rabiański (75), Marcin Zubek (89).

Napastnicy: Daniel Duda (96), Robert Teper (89), Łukasz Remiasz (89), Patryk Skawski (93).

Przybyli: Bochnak (Orkan Raba Wyżna), P. Duda (SMS Kraków), Jandura (KS Niedzica), Skawski (Cracovia juniorzy).

Ubyli: Mariusz Maciaś (Wiatr Ludźmierz), Krzysztof Janasik (wyjazd za granicę).

WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA

33-150 Wola Rzędzińska 495, tel. (14)

679-25-21. Prezes – Andrzej Prendota,

kierownik drużyny – Arkadiusz Czarnik. Trener – Mariusz Lasota.

Bramkarze: Dominik Barnaś (94),

Łukasz Mikrut (80).

Obrońcy: Daniel Bartkowski (79),

Łukasz Bartkowski (84), Bartłomiej Gleń (85), Mateusz Jurczyk (94), Dominik Kaim (80), Dawid Majka (94), Dawid Sikorski (92), Mateusz Trędota (89).

Pomocnicy: Dominik Adamowski

(90), Dariusz Barwacz (90), Konrad Barwacz (93), Piotr Brożek (74), Damian Chudyba (93), Krystian Ciężadło (94), Dawid Czarnik (90), Marcin Kucharzyk (89), Łukasz Wilk (83).

Napastnicy: Patryk Bezkosty (96), Dominik Cabała (90), Grzegorz Jasiak (75), Piotr Tarczoń (92).

Przybyli: Cabała, Sikorski (Dunajec Zakliczyn), Wilk (Nowa Jastrząbka).

Ubyli: Marcin Gąsior (LUKS Skrzyszów), Bartłomiej Krużel (Nowa Jastrząbka), Robert Starzec (kontuzja), Jakub Tadel (Szreniawa Nowy Wiśnicz).

KS ZAKOPANE

34-500 Zakopane, ul. Orkana 6. Prezes – Adam Drabik, kierownik drużyny – Marek Suchecki. Trener – Marian Tajduś.

Bramkarze: Daniel Paszuda (94).

Obrońcy: Mateusz Babicz (96), Maciej Floryn (96), Daniel Galica (94), Bartłomiej Krzystyniak (89), Bartosz Murzyn (86), Mateusz Paszuda (92), Krzysztof Pękala (78), Dariusz Piguła (93), Mateusz Sawina (94), Krzysztof Stanek (81), Bernard Wszołek (80).

Pomocnicy: Bartłomiej Bukowski (92), Michale Drabik (91), Ireneusz Dudziak (90), Łukasz Dudzik (95), Robert Frasunek (83), Dawid Karkoszka (93), Bartłomiej Karpiel (94), Andrzej Król (84), Krzysztof Łukaszczyk (91), Rafał Serafin (91), Łukasz Stępień (80), Bolesław Wesołowski (81).

Napastnicy: Mateusz Kłosowski (81), Kamil Kurnyta (92), Sylwester Kurnyta (81), Fabian Leniewicz (87).

Przybyli: Dudzik (SMS Kraków), K. Kurnyta, S. Kurnyta (Lubań Tylmanowa) .

W trakcie załatwiania: Rafał Drobny (Poprad Muszyna).

Ubyli: Klemens Walczak-Wójciak (Poroniec Poronin), Wiktor Pawlica (Biali Biały Dunajec), Jakub Kożuch (szuka klubu).