Tuchovia

Kadra
Bramkarze:
Bartłomiej Banek (01.04.98), Łukasz Chwistek (17.11.89), Sebastian Pawlik (27.02.1999) W.

Obrońcy:
Piotr Bobak (16.04.86), Marcin Borgula (28.03.97) J, Bartłomiej Czapla (09.04.1999) W, Mateusz Niewola (09.05.88), Stanisław Mikos (04.04.1998) W, Patryk Odroniec (14.12.97), Krzysztof Różycki (02.01.74), Konrad Stańczyk (13.01.92).

Pomocnicy:
Krystian Baran (03.01.94), Szczepan Baran (02.10.98), Marcin Barwacz (04.02.91), Daniel Bielak (22.07.90), Konrad Makowski (29.10.93), Hubert Maurycy (07.02.97), Artur Mikrut (23.12.97), Daniel Rąpała (29.10.95), Stec Sławomir (19.04.1983) W.

Napastnicy:
Karol Dziża (06.11.96), Krzysztof Jamka (02.01.88), Filip Płachno (30.01.97), Maciej Szot (08.12.98), Damian Świątek (21.10.91).

J – zawodnik występował tylko jesienią.
W – zawodnik wystepował tylko wiosną.

TRENERZY:
Leszek Kraczkiewicz, od 07.09.2015r. Bronisław Bartkowski.

Tabela
Pos   Zespół M W T L Gole+/- Pkt Last 5
1 BKS Bochnia 30 20 3 7 79 - 44+35 63       
2 Barciczanka Barcice 30 17 7 6 77 - 35+42 58       
3 Lubań Maniowy 30 17 6 7 55 - 33+22 57       
4 Sokół Borzęcin Górny 30 16 5 9 64 - 45+19 53       
5 Glinik Gorlice 29 16 3 10 64 - 44+20 51       
6 Skalnik Kamionka Wielka 30 15 5 10 57 - 36+21 50       
7 Watra Białka Tatrzańska 29 12 9 8 42 - 29+13 45       
8 GKS Drwinia 30 11 10 9 49 - 43+6 43       
9 KS Tymbark 30 12 5 13 48 - 57-9 41       
10 Poprad Rytro 30 11 6 13 53 - 59-6 39       
11 Tuchovia Tuchów 30 9 9 12 52 - 55-3 36       
12 Sandecja II Nowy Sącz 30 9 7 14 51 - 67-16 34       
13 MLKS Polan Żabno 30 8 5 17 41 - 63-22 29       
14 KS Zakopane 30 8 5 17 28 - 51-23 29       
15 LKS Szaflary 30 8 4 18 50 - 88-38 28       
16 Ciężkowianka Ciężkowice 30 3 5 22 26 - 87-61 14       

Terminarz

Mecz Score
08/08/2015 17:00
KS Tymbark – Barciczanka Barcice
0 - 5
08/08/2015 17:00
Skalnik Kamionka Wielka – GKS Drwinia
2 - 1
09/08/2015 13:00
KS Zakopane – Sokół Borzęcin Górny
2 - 0
09/08/2015 15:00
Tuchovia TuchówSandecja II Nowy Sącz
1 - 3
09/08/2015 16:00
Lubań Maniowy – MLKS Polan Żabno
2 - 1
09/08/2015 17:00
Watra Białka Tatrzańska – BKS Bochnia
2 - 3
09/08/2015 17:00
Poprad Rytro – Ciężkowianka Ciężkowice
4 - 2
19/08/2015 18:00
LKS Szaflary – Glinik Gorlice
4 - 3


Strzelcy
but
Klasyfikacja strzelców IV ligi Małopolskiej (Wschód) po rundzie jesiennej

13 bramek:

Bałut (Ciężkowianka Ciężkowice)

12 bramek:

Świątek (Tuchovia Tuchów)

11 bramek:

Bajdel (Skalnik Kamionka Wielka)

10 bramek:

Maciaś (LKS Szaflary)

9 bramek:

Kołodziej (GKS Drwinia), Kołbon (Skalnik Kamionka Wielka), Lichacz (Watra Białka Tatrzańska), K.Tokarczyk (Barciczanka Barcice)

8 bramek:

Poczkajski (Poprad Rytro), Motyka (Polan Żabno)

6 bramek:

F.Kamiński (LKS Szaflary), Grela (Glinik Gorlice), Firek (Lubań Maniowy), Płachno (Tuchovia Tuchów)

5 bramek:

Budzyn (BKS Bochnia), Basisty (Lubań Maniowy), Piszczek (Sandecja II Nowy Sącz), J.Filip (Poprad Rytro), Majcher (Glinik Gorlice), Zubel (BKS Bochnia), Adamski (Sokół Borzęcin), Kalisz (Barciczanka Barcice), Dudek (Watra Białka Tatrzańska), Ogrodnik (Glinik Gorlice), Nwachukwu (GKS Drwinia)

4 bramki:

Krywoborodenko (KS Tymbark), Czerkies (Polan Żabno), Król (KS Zakopane), Lach (LKS Szaflary), Siwek (BKS Bochnia), Maślejak (Barciczanka Barcice), Jancarzyk (Barciczanka Barcice), Górecki (Lubań Maniowy), Nowak (Skalnik Kamionka Wielka), Karkula (Lubań Maniowy), Kurnyta (Lubań Maniowy), Niezabitowski (KS Tymbark), Dziża (Tuchovia Tuchów), Policht (Sokół Borzęcin)

3 bramki:

P.Filip (Poprad Rytro), Słaby (Sandecja II Nowy Sącz), Motak (BKS Bochnia), Kruk (Polan Żabno), Kurzawski (Polan Żabno), Maślanka (Sandecja II Nowy Sącz), Grodowski (BKS Bochnia), Baboń (LKS Szaflary), Duda (Poprad Rytro), Ciesielski (Sokół Borzęcin), Styrna (BKS Bochnia), Dziedzina (Poprad Rytro), Nowak (Sandecja II Nowy Sącz), Dobranowski (BKS Bochnia), Smoleń (Sandecja II Nowy Sącz), Tarasenko (Sandecja II Nowy Sącz), Stańczyk (Tuchovia Tuchów), Kostecki (Sokół Borzęcin)

2 bramki:

Mus (BKS Bochnia), Martuszewski (Glinik Gorlice), Stanczak (LKS Szaflary), Rusnak (LKS Szaflary), Pawlik (Poprad Rytro), Zawiślan (Barciczanka Barcice), Boczoń (KS Tymbark), Grela (KS Zakopane), Wrzosek (Polan Żabno), Porębski (KS Tymbark), Kalita (Watra Białka Tatrzańska), Łukasik (Barciczanka Barcice), Hempel (Sandecja II Nowy Sącz), Szeliga (Sandecja II Nowy Sącz), Sułkowski (KS Tymbark), Chochla (Skalnik Kamionka Wielka), Tomala (GKS Drwinia), Olejarz (KS Tymbark), Kaczmarczyk (BKS Bochnia), Rachwalski (GKS Drwinia), Krupa (Barciczanka Barcice), Bukowiec (BKS Bochnia), G.Biedroński (Ciężkowianka Ciężkowice), Baran (Glinik Gorlice), Dziedzic (Glinik Gorlice), Rząca (Glinik Gorlice), Urbański (KS Tymbark), Bielak (Tuchovia Tuchów)

1 bramka:

Kulpa (Skalnik Kamionka Wielka), Tarasek (Barciczanka Barcice), Kapałka (Ciężkowianka Ciężkowice), Kasperczyk (KS Zakopane), Gubała (KS Zakopane), Czubiak (Lubań Maniowy), Brdej (Sandecja II Nowy Sącz), Bartków (Sandecja II Nowy Sącz), Czechowicz (Glinik Gorlice), Mrózek (KS Tymbark), Ryś (Sandecja II Nowy Sącz), Rąpała (Tuchovia Tuchów), Mika (Sokół Borzęcin), Zabiegała (Sokół Borzęcin), Majka (Polan Żabno), Migacz (Lubań Maniowy), Aksamit (Polan Żabno), Kular (GKS Drwinia), Ciężobka (Poprad Rytro), Stępien (Glinik Gorlice, Świerad (Lubań Maniowy), Kalita (Watra Białka Tatrzańska), Krokosz (BKS Bochnia), Serafin (Glinik Gorlice), Bogdański (Skalnik Kamionka Wielka), Gierałt (Ciężkowianka Ciężkowice), Stępkowicz (Glinik Gorlice), Drabik (KS Zakopane), Ryś (KS Tymbark), Plata (Watra Białka Tatrzańska), Petrus (Watra Białka Tatrzańska), Witoń (KS Zakopane), Kasica (Lubań Maniowy), Mularz (Sokół Borzęcin), Makowski (Tuchovia Tuchów), Jenczyk (KS Tymbark), Kiełbasa (Poprad Rytro), Leniewicz (KS Zakopane), Miśkowiec (KS Tymbark), Kaźmirek (GKS Drwinia), Knap (Sokół Borzęcin), Chudyba (Sokół Borzęcin), Gogolak (LKS Szaflary), Klesiewicz (BKS Bochnia), Gogolak (LKS Szaflary), Frasunek (KS Zakopane), Szumlański (Sokół Borzęcin), Górceki (BKS Bochnia), Niewola (Tuchovia Tuchów), Stachoń (Ciężkowianka Ciężkowice), Laskoś (Glinik Gorlice), Luberda (LKS Szaflary), Cygan (GKS Drwinia), Jabłczyk (Glinik Gorlice), Baran (Tuchovia Tuchów), Zawada (Sokół Borzęcin).