Tuchovia

Kadra
Bramkarze:
Bartłomiej Banek (01.04.98), Łukasz Chwistek (17.11.89), Sebastian Pawlik (27.02.1999) W.

Obrońcy:
Piotr Bobak (16.04.86), Marcin Borgula (28.03.97) J, Bartłomiej Czapla (09.04.1999) W, Mateusz Niewola (09.05.88), Stanisław Mikos (04.04.1998) W, Patryk Odroniec (14.12.97), Krzysztof Różycki (02.01.74), Konrad Stańczyk (13.01.92).

Pomocnicy:
Krystian Baran (03.01.94), Szczepan Baran (02.10.98), Marcin Barwacz (04.02.91), Daniel Bielak (22.07.90), Konrad Makowski (29.10.93), Hubert Maurycy (07.02.97), Artur Mikrut (23.12.97), Daniel Rąpała (29.10.95), Stec Sławomir (19.04.1983) W.

Napastnicy:
Karol Dziża (06.11.96), Krzysztof Jamka (02.01.88), Filip Płachno (30.01.97), Maciej Szot (08.12.98), Damian Świątek (21.10.91).

J – zawodnik występował tylko jesienią.
W – zawodnik wystepował tylko wiosną.

TRENERZY:
Leszek Kraczkiewicz, od 07.09.2015r. Bronisław Bartkowski.

Tabela
[standings league_id=28]
Terminarz
[matches league_id=28 mode=]
Strzelcy
but
Klasyfikacja strzelców IV ligi Małopolskiej (Wschód) po rundzie jesiennej

13 bramek:

Bałut (Ciężkowianka Ciężkowice)

12 bramek:

Świątek (Tuchovia Tuchów)

11 bramek:

Bajdel (Skalnik Kamionka Wielka)

10 bramek:

Maciaś (LKS Szaflary)

9 bramek:

Kołodziej (GKS Drwinia), Kołbon (Skalnik Kamionka Wielka), Lichacz (Watra Białka Tatrzańska), K.Tokarczyk (Barciczanka Barcice)

8 bramek:

Poczkajski (Poprad Rytro), Motyka (Polan Żabno)

6 bramek:

F.Kamiński (LKS Szaflary), Grela (Glinik Gorlice), Firek (Lubań Maniowy), Płachno (Tuchovia Tuchów)

5 bramek:

Budzyn (BKS Bochnia), Basisty (Lubań Maniowy), Piszczek (Sandecja II Nowy Sącz), J.Filip (Poprad Rytro), Majcher (Glinik Gorlice), Zubel (BKS Bochnia), Adamski (Sokół Borzęcin), Kalisz (Barciczanka Barcice), Dudek (Watra Białka Tatrzańska), Ogrodnik (Glinik Gorlice), Nwachukwu (GKS Drwinia)

4 bramki:

Krywoborodenko (KS Tymbark), Czerkies (Polan Żabno), Król (KS Zakopane), Lach (LKS Szaflary), Siwek (BKS Bochnia), Maślejak (Barciczanka Barcice), Jancarzyk (Barciczanka Barcice), Górecki (Lubań Maniowy), Nowak (Skalnik Kamionka Wielka), Karkula (Lubań Maniowy), Kurnyta (Lubań Maniowy), Niezabitowski (KS Tymbark), Dziża (Tuchovia Tuchów), Policht (Sokół Borzęcin)

3 bramki:

P.Filip (Poprad Rytro), Słaby (Sandecja II Nowy Sącz), Motak (BKS Bochnia), Kruk (Polan Żabno), Kurzawski (Polan Żabno), Maślanka (Sandecja II Nowy Sącz), Grodowski (BKS Bochnia), Baboń (LKS Szaflary), Duda (Poprad Rytro), Ciesielski (Sokół Borzęcin), Styrna (BKS Bochnia), Dziedzina (Poprad Rytro), Nowak (Sandecja II Nowy Sącz), Dobranowski (BKS Bochnia), Smoleń (Sandecja II Nowy Sącz), Tarasenko (Sandecja II Nowy Sącz), Stańczyk (Tuchovia Tuchów), Kostecki (Sokół Borzęcin)

2 bramki:

Mus (BKS Bochnia), Martuszewski (Glinik Gorlice), Stanczak (LKS Szaflary), Rusnak (LKS Szaflary), Pawlik (Poprad Rytro), Zawiślan (Barciczanka Barcice), Boczoń (KS Tymbark), Grela (KS Zakopane), Wrzosek (Polan Żabno), Porębski (KS Tymbark), Kalita (Watra Białka Tatrzańska), Łukasik (Barciczanka Barcice), Hempel (Sandecja II Nowy Sącz), Szeliga (Sandecja II Nowy Sącz), Sułkowski (KS Tymbark), Chochla (Skalnik Kamionka Wielka), Tomala (GKS Drwinia), Olejarz (KS Tymbark), Kaczmarczyk (BKS Bochnia), Rachwalski (GKS Drwinia), Krupa (Barciczanka Barcice), Bukowiec (BKS Bochnia), G.Biedroński (Ciężkowianka Ciężkowice), Baran (Glinik Gorlice), Dziedzic (Glinik Gorlice), Rząca (Glinik Gorlice), Urbański (KS Tymbark), Bielak (Tuchovia Tuchów)

1 bramka:

Kulpa (Skalnik Kamionka Wielka), Tarasek (Barciczanka Barcice), Kapałka (Ciężkowianka Ciężkowice), Kasperczyk (KS Zakopane), Gubała (KS Zakopane), Czubiak (Lubań Maniowy), Brdej (Sandecja II Nowy Sącz), Bartków (Sandecja II Nowy Sącz), Czechowicz (Glinik Gorlice), Mrózek (KS Tymbark), Ryś (Sandecja II Nowy Sącz), Rąpała (Tuchovia Tuchów), Mika (Sokół Borzęcin), Zabiegała (Sokół Borzęcin), Majka (Polan Żabno), Migacz (Lubań Maniowy), Aksamit (Polan Żabno), Kular (GKS Drwinia), Ciężobka (Poprad Rytro), Stępien (Glinik Gorlice, Świerad (Lubań Maniowy), Kalita (Watra Białka Tatrzańska), Krokosz (BKS Bochnia), Serafin (Glinik Gorlice), Bogdański (Skalnik Kamionka Wielka), Gierałt (Ciężkowianka Ciężkowice), Stępkowicz (Glinik Gorlice), Drabik (KS Zakopane), Ryś (KS Tymbark), Plata (Watra Białka Tatrzańska), Petrus (Watra Białka Tatrzańska), Witoń (KS Zakopane), Kasica (Lubań Maniowy), Mularz (Sokół Borzęcin), Makowski (Tuchovia Tuchów), Jenczyk (KS Tymbark), Kiełbasa (Poprad Rytro), Leniewicz (KS Zakopane), Miśkowiec (KS Tymbark), Kaźmirek (GKS Drwinia), Knap (Sokół Borzęcin), Chudyba (Sokół Borzęcin), Gogolak (LKS Szaflary), Klesiewicz (BKS Bochnia), Gogolak (LKS Szaflary), Frasunek (KS Zakopane), Szumlański (Sokół Borzęcin), Górceki (BKS Bochnia), Niewola (Tuchovia Tuchów), Stachoń (Ciężkowianka Ciężkowice), Laskoś (Glinik Gorlice), Luberda (LKS Szaflary), Cygan (GKS Drwinia), Jabłczyk (Glinik Gorlice), Baran (Tuchovia Tuchów), Zawada (Sokół Borzęcin).