Tuchovia

Kadra
SONY DSC

BRAMKARZE:
Bartłomiej Banek (1998), Kamil Chochołowicz (1996), Łukasz Chwistek (1989).

OBROŃCY:
Piotr Bobak (1986) Marcin Borgula (1997), Maciej Grzebień (1993), Dariusz Mazur (1987), Krystian Mietła (1996), Mateusz Niewola (1988), Patryk Odroniec (1997), Krzysztof Różycki (1974), Tomasz Sobyra (1976), Konrad Stańczyk (1992).

POMOCNICY:
Krystian Baran (1994), Szczepan Baran (1998), Piotr Banek (1995), Marcin Barwacz (1991), Kordian Damian (1997), Jakub Gryzło (1996), Paweł Kafel (1979), Daniel Rąpała (1995), Sławomir Stec (1983), Patryk Wiśniowski (1995).

NAPASTNICY:
Krzysztof Jamka (1988), Filip Płachno (1997), Mateusz Miśtak (1990), Marcin Piórkowski (1994), Sebastian Socha (1988), Patryk Smoszna (1996).

Tabela
Pos   Zespół M W T L Gole+/- Pkt Last 5
1 Tuchovia Tuchów 26 20 3 3 109 - 28+81 63       
2 Ciężkowianka Ciężkowice 26 14 9 3 71 - 44+27 51       
3 Victoria Koszyce Małe 26 13 7 6 61 - 47+14 46       
4 Ikar Odporyszów 26 12 6 8 61 - 51+10 42       
5 Termalica II Bruk-Bet Nieciecza 26 10 7 9 61 - 45+16 37       
6 Unia Niedomice 26 10 4 12 44 - 52-8 34       
7 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 26 9 7 10 37 - 48-11 34       
8 Wisła Szczucin 26 9 6 11 50 - 45+5 33       
9 Łukovia Łukowa 26 10 3 13 44 - 68-24 33       
10 Pogórze Pleśna 26 9 5 12 37 - 57-20 32       
11 Dunajec Zbylitowska Góra 26 9 5 12 34 - 55-21 32       
12 Tarnovia Tarnów 26 8 6 12 51 - 48+3 30       
13 LUKS Skrzyszów 26 8 3 15 43 - 64-21 27       
14 LZS Olesno 26 5 1 20 30 - 81-51 16       

Terminarz

Mecz Score
14/08/2014 18:00 Koszyce Małe
Victoria Koszyce Małe – Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska
1 - 1
15/08/2014 16:00 Tuchów
Tuchovia TuchówIkar Odporyszów
4 - 3
15/08/2014 18:00 Tarnów
Tarnovia Tarnów – LZS Olesno
7 - 2
16/08/2014 18:00 Niedomice
Unia Niedomice – Dunajec Zbylitowska Góra
2 - 3
17/08/2014 17:00 Szczucin
Wisła Szczucin – Łukovia Łukowa
6 - 0
19/08/2014 18:00 Pleśna
Pogórze Pleśna – Ciężkowianka Ciężkowice
1 - 4
27/08/2014 18:00 Nieciecza
Termalica II Bruk-Bet Nieciecza – LUKS Skrzyszów
1 - 1


Strzelcy
but Końcowa klasyfikacja strzelców Ligi Okręgowej gr. 2 Tarnów w sezonie 2014/2015

34 bramki:

Jamka (Tuchovia Tuchów)

23 bramki:

Świątek (Victoria Koszyce Małe), Płachno (Tuchovia Tuchów)

15 bramek:

Gierałt (Ciężkowianka Ciężkowice), Chrobak (Łukovia Łukowa)

14 bramek:

Bielak (Tarnovia Tarnów)

13 bramek:

Żuchowicz (Wisła Szczucin)

12 bramek:

M.Proszowski (LUKS Skrzyszów), Bibro (Dunajec Zbylitowska Góra),K.Baran (Tuchovia Tuchów)

11 bramek:

J.Nytko (Wisła Szczucin), Sendor (Ikar Odporyszów), Szumlański (Pogórze Pleśna)

10 bramek:

Świerczek (Tarnovia Tarnów), Banach (Ciężkowianka Ciężkowice), Kapałka (Ciężkowianka Ciężkowice)

9 bramek:

Tapa (Ikar Odporyszów), Zborowski (Pogórze Pleśna), Mikoś (Tarnovia Tarnów), Bałut (Ciężkowianka Ciężkowice), Deś (Ciężkowianka Ciężkowice), Wróbel (Unia Niedomice), J.Proszowski (LUKS Skrzyszów), Bigos (Termalica II Nieciecza)

8 bramek:

Iwaniec (Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska), Frąc (Ikar Odporyszów)

7 bramek:

D.Bielak (Tuchovia Tuchów), Ślęczka (Termalica II Nieciecza)

6 bramek:

Mosio (Unia Niedomocie), Wołoszyn (Wisła Szczucin, (Tryba (Victoria Koszyce Małe), Chłoń (Ikar Odporyszów), Wróbel (Termalica II Nieciecza), Zaucha (Tarnovia Tarnów), Rąpała (Tuchovia Tuchów), T.Koziński (Ikar Odporyszów), Nosek (Łukovia Łukowa), Groński (Victoria Koszyce Małe), Wojcieszek (Unia Niedomice), Sz.Baran (Tuchovia Tuchów)

5 bramek:

Białas (Iskra Olesno), Jabłoński (Victoria Koszyce Małe), Barwacz (Tuchovia Tuchów), Radoń (Łukovia Łukowa), Zahora (Unia Niedomice)

4 bramki:

Biedroński (Ciężkowianka Ciężkowice), K.Nytko (Wisła Szczucin), Paluchowski (Termalica II Nieciecza), Pikul (Termalica II Nieciecza), Giza (Iskra Olesno), Witek (LUKS Skrzyszów), Krakowski (Dunajec Zbylitowska Góra), J.Koziński (Ikar Odporyszów), Minorczyk (Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska), Tubek (Termalica II Nieciecza), Miś (Victoria Koszyce Małe), Nagórzański (Unia Niedomice), M.Koziński (Ikar Odporyszów), Niewola (Tuchovia Tuchów), Kędzior (Termalica II Nieciecza), Pałka (Łukovia Łukowa), Rzońca (Pogórze Pleśna)

3 bramki:

Woźniak (Ikar Odporyszów), Cygan (Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska), Gałuszka (Dunajec Zbylitowska Góra), Osiak (Pogórze Pleśna), Miodowski (Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska), Gądek (Pogórze Pleśna), Rzepka (Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska), Stańczyk (LUKS Skrzyszów), Kogut (Termalica II Nieciecza), Płaneta (Termalica II Nieciecza), Furgał (Wisła Szczucin), Gorczyca (Termalica II Nieciecza), Bator (Wisła Szczucin), Rybski (Dunajec Zbylitowska Góra), Frączek (Łukovia Łukowa), Jarosz (Victoria Koszyce Małe), Hajduk (Łukovia Łukowa), Kmiecik (Unia Niedomice), Gromadzki (Victoria Koszyce Małe), Tadel (Dunajec Zbylitowska Góra), Rzońca (Tarnovia Tarnów)

2 bramki:

Krużel (Victoria Koszyce Małe), Cholewa (Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska), Kot (Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska), Nosek (LUKS Skrzyszów), Trzpit (Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska), Rozkuszka (Iskra Olesno), Papuga (Dunajec Zbylitowska Góra), Janeczko (Termalica II Nieciecza), Wiśniowski (Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska), Dydyk (Tarnovia Tarnów), Marzec (Iskra Olesno), Czosnyka (Łukovia Łukowa), Gąsior (Iskra Olesno), Bała (Victoria Koszyce Małe), Kijowski (Ikar Odporyszów), Maslo (Termalica II Nieciecza), Kucharzyk (Ciężkowianka Ciężkowice), Bobrowski (LUKS Skrzyszów), Warzecha (Ikar Odporyszów), Sieradzki (Wisła Szczucin), Majka (Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska), Kołton (Wisła Szczucin), D.Dynak (Wisła Szczucin), Krzaczek (Unia Niedomice), Radliński (Unia Niedomice), Broda (Dunajec Zbylitowska Góra), Mania (Pogórze Pleśna),Nowak (Termalica II Nieciecza), Popiela (Ciężkowianka Ciężkowice), Blecharski (Dunajec Zbylitowska Góra), Stańczyk (Tuchovia Tuchów), Odroniec (Tuchovia Tuchów), Cierlik (Termalica II Nieciecza)

1 bramka:

Stec (Tuchovia Tuchów), Szymański (Ikar Odporyszów), Ryndak (Ciężkowianka Ciężkowice), Sikorski (Pogórze Pleśna), Różycki (Tuchovia Tuchów), Surman (Termalica II Nieciecza), Daniel (Termalica II Nieciecza), Miśtak (Tuchovia Tuchów), Jurczyk (Victoria Koszyce Małe), Zieliński (Iskra Olesno), Nowak (Ikar Odporyszów), Król (Unia Niedomice), Kafel (Tuchovia Tuchów), Krakowski (LUKS Skrzyszów, Wałaszek (Iskra Olesno), Wałaszek (Łukovia Łukowa), Dychtoń (LUKS Skrzyszów), Grajdura (Termalica II Nieciecza, Damian (Tuchovia Tuchów), Kowal (Tarnovia Tarnów), Kubis (Tarnovia Tarnów), Mleczko (Tarnovia Tarnów), Marek (Iskra Olesno), Piekarski (Dunajec Zbylitowska Góra), Ryndak (Ciężkowianka Ciężkowice), Chomiuk (Termalica II Nieciecza), Sołtys (Victoria Koszyce Małe), Musiał (Wisła Szczucin), Drwal (Pogórze Pleśna), Jasiak (Iskra Olesno), Nowak (Ciężkowianka Ciężkowice), Kamiński (Termalica II Nieciecza), Spinda (Unia Niedomice), Nosek (Łukovia Łukowa), Kinel (Iskra Olesno), Mikulec (Ikar Odporyszów), Musiał (Ciężkowianka Ciężkowice), Grzyb (Dunajec Zbylitowska Góra), Kociara (Tarnovia Tarnów), Płaczek (Łukovia Łukowa), Barszcz (Termalica II Nieciecza), K.Dynak (Wisła Szczucin), Włodyka (Termalica II Nieciecza), Sarad (Tuchovia Tuchów), Stachoń (Ciężkowianka Ciężkowice), Kołbasiuk (LUKS Skrzyszów), Mądel (LUKS Skrzyszów), Łabuz (Wisła Szczucin), Noga (Tarnovia Tarnów), Magiera (Łukovia Łukowa), Wnęk (Iskra Olesno), Madejski (Unia Niedomice), Mikrut (Tuchovia Tuchów), Dzierżanowski (Termalica II Nieciecza), Gucwa (Tarnovia Tarnów), Ruchwa (Ciężkowianka Ciężkowice).