Tuchovia II

Kadra

SONY DSC
SONY DSC

BRAMKARZE:

Łukasz Chwistek (1989).

OBROŃCY:

Piotr Bobak (1986), Maciej Grzebień (1993), Dariusz Mazur (1987), Krystian Mietła (1996), Ariel Kaczor (1989), Grzegorz Kądziołka (1990), Wojciech Wójcik (1971), Łukasz Serafin (1980), Paweł Kosiba (1988)

POMOCNICY:

Krystian Baran (1994), Krzysztof Leszkiewicz (1990), Jarosław Grzebień (1984), Kamil Ropski (1996), Piotr Banek (1995), Daniel Rąpała (1995), Sławomir Stec (1983), Patryk Wiśniowski (1995), Bartłomiej Ogiela (1990), Adrian Babiarz (1990), Łukasz Ludwa (1989), Sylwester Grochecki (1991)

NAPASTNICY:

Bartosz Hudyka (1994), Artur Kaczor (1992), Sebastian Socha (1988), Patryk Smoszna (1996), Marcin Piórkowski (1994), Wiktor Wiśniowski (1989)

Tabela
Pos   Zespół M W T L Gole+/- Pkt Last 5
1 LKS Zgłobice 26 17 4 5 67 - 47+20 55       
2 GLKS Gromnik 26 15 4 7 68 - 49+19 49       
3 KS Radlna 26 14 6 6 60 - 36+24 48       
4 KSUS Śmigno 26 12 5 9 85 - 62+23 41       
5 Pogoria Pogórska Wola 26 13 2 11 52 - 43+9 41       
6 LKS Ładna 26 11 6 9 65 - 49+16 39       
7 Olszynka Ołpiny 26 11 5 10 57 - 51+6 38       
8 Szynwałd 26 10 6 10 41 - 44-3 36       
9 Biała Lubaszowa 26 10 3 13 37 - 46-9 33       
10 Tuchovia II Tuchów 26 9 4 13 49 - 58-9 31       
11 Metal Tarnów 26 9 1 16 41 - 66-25 28       
12 Iskra Tarnów 26 6 8 12 37 - 51-14 26       
13 Wierzchosławice-Ostrów 26 7 5 14 30 - 51-21 26       
14 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 26 7 3 16 36 - 72-36 24       

Terminarz

Mecz Score
15/08/2014 16:00 Wierzchosławice
Wierzchosławice-Ostrów – GLKS Gromnik
1 - 1
16/08/2014 17:00 Bobrowniki Małe
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe – LKS Zgłobice
2 - 3
16/08/2014 17:00 Tuchów
Tuchovia II TuchówIskra Tarnów
4 - 3
16/08/2014 18:00 Radlna
KS Radlna – Metal Tarnów
0 - 3
17/08/2014 11:30 Śmigno
KSUS Śmigno – LKS Ładna
2 - 1
17/08/2014 17:00 Szynwałd
Szynwałd – Biała Lubaszowa
4 - 0
17/08/2014 17:00 Pogórska Wola
Pogoria Pogórska Wola – Olszynka Ołpiny
4 - 1


Strzelcy
but Końcowa klasyfikacja strzelców A-Klasy (Tarnów) w sezonie 2014/2015

20 bramek:

Kozłowski (GKS Gromnik)

17 bramek:

Kawula (LKS Zgłobice), Szczerba (LKS Ładna)

16 bramek:

Kołtoń (KS US Śmigno), Sus (KS Radlna)

15 bramek:

Bryg (LKS Ładna), K.Hebda (Pogoria Pogórska Wola), Albrechtowicz (Olszynka Ołpiny)

14 bramek:

Grzywa (LKS Zgłobice)

13 bramek:

Brożek (LKS Zgłobice)

12 bramek:

Wojcieszek (Metal Tarnów)

11 bramek:

M.Hebda (Pogoria Pogórska Wola), Hołda (Bobrovia Bobrowniki Małe), A.Domagała (KS US Śmigno)

10 bramek:

Król (LKS Ładna), D.Słota (GKS Gromnik), Gruszka (KS Radlna), Kawa (Bobrovia Bobrowniki Małe)

9 bramek:

Kwiek (GKS Gromnik), Gniadek (GKS Gromnik), Pączek (Iskra Tarnów), Ł. Domagała (KS US Śmigno), Minorczyk (KS US Śmigno)

8 bramek:

Kita (Biała Lubaszowa), Niziołek (Olszynka Ołpiny)

7 bramek:

Miśtak (Bobrovia Bobrowniki Małe), W.Olszówka (Pogoria Pogórska Wola), Zając (KS US Śmigno), Wajda (LKS Zgłobice), Smoszna (Tuchovia II Tuchów), R.Gajda (Iskra Tarnów), Wątroba (Olszynka Ołpiny), P.Wiśniowski (Tuchovia II Tuchów 1/ Biała Lubaszowa 6), Starzycki (Iskra Tarnów)

6 bramek:

Foszcz (KS US Śmigno), Szatko (KS US Śmigno), Kłosoń (Wierzchosławice-Ostrów), Bogacz (KS US Śmigno), Żaba (KS US Śmigno), Nalepka (LKS Szynwald), Batko (KS Radlna)

5 bramek:

Jarek (Olszynka Ołpiny), Gryzło (Tuchovia II Tuchów)Świerczek (Pogoria Pogórska Wola), M.Gliński (LKS Szynwałd), Sikora (LKS Szynwałd), Kosiba (Tuchovia II Tuchów), Soćko (Metal Tarnów)

4 bramki:

Jania (KS Radlna), Kubisztal (Iskra Tarnów), Łaskawski (KS Radlna) Ryba (Olszynka Ołpiny), Kwiecień (Bobrovia Bobrowniki Małe), J.Słota (GKS Gromnik), Wójtowicz (Metal Tarnów), Uchwat (Metal Tarnów), Słomski (Olszynka Ołpiny)

3 bramki:

Ł.Ludwa (Tuchovia II Tuchów), Iżyk (Wierzchosławice-Ostrów) , Drwal (Iskra Tarnów), M.Truchan (GKS Gromnik), Mazur (Tuchovia II Tuchów), Jarmuła (Iskra Tarnów, Korman (Wierzchosławice-Ostrów), Żarnowski (Olszynka Ołpiny), Knapik (GKS Gromnik), J.Grzebień (Tuchovia II Tuchów), Lasota (LKS Zgłobice), Hebda (LKS Szynwałd), Cudek (Biała Lubaszowa), Berezowski (LKS Ładna), Pabian (KS Radlna), Jewuła (LKS Zgłobice) Kuczera (LKS Zgłobice), Marcinkowski (LKS Szynwald), B.Sysło (LKS Ładna), Lipiński (LKS Ładna), Pochroń (Wierzchosławice-Ostrów), S.Dydyk (Biała Lubaszowa), Chmura (GKS Gromnik), Kuta (KS US Śmigno), Kulas (Pogoria Pogórska Wola), Serement (Bobrovia Bobrowniki Małe), Gębala (Bobrovia Bobrowniki Małe), Masłoń (GKS Gromnik), Kądziołka (Tuchovia II Tuchów)

2 bramki:

Hudyka (Tuchovia II Tuchów), Bryg (LKS Ładna), Niedojadło (Wierzchosławice Ostrów), Bachula (LKS Szynwałd), Syrowy (Iskra Tarnów), Stawarz (Wierzchosławice Ostrów), Rolnicki (LKS Ładna), Nosal (Wierzchosławice-Ostrów), Marczyk (Olszynka Ołpiny), Stańczyk (LKS Szynwałd), Stachowiak (LKS Zgłobice), Kozak (LKS Szynwałd, Bajorek (Biała Lubaszowa), Orłowski (Metal Tarnów), Sroka (Wierzchosławice-Ostrów), Ziaja (KS Radlna), Bielan (Biała Lubaszowa), Kapustka (Pogoria Pogórska Wola), Cygan (LKS Ładna), Jodłowski (Olszynka Ołpiny), Babiarz (Tuchovia II Tuchów), Tyrka (KS Radlna), Stadler (Biała Lubaszowa), Baran (GKS Gromnik), Niemczura (KS Radlna), Łabędź (KS Radlna), Stec (Tuchovia II Tuchów), Pytel (Pogoria Pogórska Wola), J.Sysło (LKS Ładna), Drelicharz (Iskra Tarnów), Kara (Pogoria Pogórska Wola), Jop (LKS Szynwald), Ogiela (Tuchovia II Tuchów)

1 bramka:

Szwajczyk (LKS Szynwałd), Leszkiewicz (Tuchovia II Tuchów), M.Grzebień (Tuchovia II Tuchów), Okaz (LKS Zgłobice), Wójcik (Olszynka Ołpiny), Zaranek (LKS Zgłobice), D.Dydyk (Biała Lubaszowa), Franczyk (Bobrovia Bobrowniki Małe), Gębica (LKS Szynwałd), Klich (Iskra Tarnów), Ziaja (Pogoria Pogórska Wola), Szablowski (KS Radlna), Igielski (Biała Lubaszowa), Bajgrowicz (Biała Lubaszowa), Mytnik (LKS Ładna), Baut (Wierzchosławice-Ostrów), Gierałt (Biała Lubaszowa), Popiela (KS Radlna), M.Sysło (LKS Ładna), Kwarciński (LKS Ładna), Sowa (Biała Lubaszowa), Mądel (LKS Szynwałd), Kwiecień (Metal Tarnów), Nytko (Metal Tarnów), Wiśnicki (Metal Tarnów), Ropski (Tuchovia II Tuchów), Socha (Tuchovia II Tuchów), P.Fudalej (Bobrovia Bobrowniki Małe), Mosoń (Olszynka Ołpiny), Kielar (GKS Gromnik), A.Fudalej (Bobrovia Bobrowniki Małe), Kaczor (Tuchovia II Tuchów), Sroka (Olszynka Ołpiny), Soprych (LKS Ładna), Bijak (Metal Tarnów), Wawrzon (KS Radlna), Kantor (LKS Zgłobice), Banek (Tuchovia II Tuchów), Bielaszka (Iskra Tarnów, Kazimierski (Wierzchosławice/Ostrów), Brudny (LKS Szynwałd), Kukułka (Bobrovia Bobrowniki Małe), Nowoświat (Metal Tarnów), Jaśkiewicz (Biała Lubaszowa), Nalepka (Biała Lubaszowa), Ł.Fudalej (Bobrovia Bobrowniki Małe), Jarząb (KS US Śmigno).