Tuchovia

Kadra
Tuchovia2013/2014

Fot. Wiktor Chrzanowski, Krzysztof Jasiński

Dawid Żydowski
Dawid Żydowski
Data urodzenia: 1979-05-04
Pozycja: Bramkarz
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze: Huragan Buchcice

Dawid Wiejacki
Dawid Wiejacki
Data urodzenia: 1994-12-07
Pozycja: Bramkarz
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze: –

Łukasz Chwistek
Data urodzenia: 1989-11-17
Pozycja: Bramkarz
Wychowanek: LKS Burzyn
Inne kluby w karierze: –

Kamil Chochołowicz
Data urodzenia: 1996-12-19
Pozycja: Bramkarz
Wychowanek: Unia Tarnów
Inne kluby w karierze: –

Paweł Kafel
Paweł Kafel
Data urodzenia: 1979-06-03
Pozycja: Obrońca/pomocnik
Wychowanek: Ciężkowianka Ciężkowice
Inne kluby w karierze: Unia Tarnów

Piotr Bobak
Piotr Bobak
Data urodzenia: 1986-04-16
Pozycja: Obrońca/pomocnik
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze: Liwocz Szerzyny

Tomasz Sobyra
Tomasz Sobyra
Data urodzenia: 1976-12-25
Pozycja: Obrońca
Wychowanek: Huragan Buchcice
Inne kluby w karierze: Dunajec Zbylitowska Góra, Unia Tarnów

Szczepan Bielak
Szczepan Bielak
Data urodzenia: 1993-01-03
Pozycja: Obrońca
Wychowanek: Unia Tarnów
Inne kluby w karierze: Olimpia Wojnicz

Krzysztof Różycki
Krzysztof Różycki
Data urodzenia: 1974-01-02
Pozycja: Obrońca
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze: –

Krzysztof Jamka
Krzysztof Jamka
Data urodzenia: 1988-01-02
Pozycja: Obrońca
Wychowanek: GKS Gromnik
Inne kluby w karierze: –

Konrad Stańczyk
Konrad Stańczyk
Data urodzenia: 1992-01-13
Pozycja: Obrońca
Wychowanek: KS Ryglice
Inne kluby w karierze: SMS Kraków

Dawid Sikorski
Data urodzenia: 1992-05-12
Pozycja: Obrońca
Wychowanek: Unia Tarnów
Inne kluby w karierze: Wolania Wola Rzędzińska

Sławomir Stec
Sławomir Stec
Data urodzenia: 1983-04-19
Pozycja: Pomocnik
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze: –

Krystian Baran
Krystian Baran
Data urodzenia: 1994-01-03
Pozycja: Pomocnik
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze: –

Daniel Bielak
Daniel Bielak
Data urodzenia: 1990-07-22
Pozycja: Pomocnik/napastnik
Wychowanek: Unia Tarnów
Inne kluby w karierze: –

Korzeniowski Bartłomiej
Bartłomiej Korzeniowski
Data urodzenia: 1994-01-16
Pozycja: Pomocnik
Wychowanek: Unia Tarnów
Inne kluby w karierze: –

Tomasz Kędzior
Data urodzenia: 1996-06-28
Pozycja: Pomocnik/napastnik
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze: Cracovia Kraków

Mateusz Miśtak
Mateusz Miśtak
Data urodzenia: 1990-08-06
Pozycja: Pomocnik/napastnik
Wychowanek: Unia Tarnów
Inne kluby w karierze: Rzemieślnik Pilzno

images1
Mariusz Ustjanowski
Data urodzenia: 1975-07-07
Pozycja: Pomocnik
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze: Huragan Buchcice, Sandecja Nowy Sącz

rąpała daniel
Daniel Rąpała
Data urodzenia: 1995-10-19
Pozycja: Pomocnik
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze: –

Patryk Wiśniowski
Patryk Wiśniowski
Data urodzenia: 1995-04-19
Pozycja: Pomocnik
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze: –


Dawid Wiśniowski
Data urodzenia: 1994-02-28
Pozycja: Pomocnik
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze: –

Bartosz Hudyka
Bartosz Hudyka
Data urodzenia: 1994-08-27
Pozycja: Napastnik
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze: –

Barłomiej Halagarda
Bartłomiej Halagarda
Data urodzenia: 1993-10-17
Pozycja: Napastnik
Wychowanek: Unia Tarnów
Inne kluby w karierze: –

Karol Dziża
Karol Dziża
Data urodzenia: 1996-11-06
Pozycja: Napastnik
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze: –

patryksmoszna
Patryk Smoszna
Data urodzenia: 1996-01-29
Pozycja: Napastnik
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze: –

Jarosław Stachoń
Jarosław Stachoń
Data urodzenia: 1987-05-07
Pozycja: Napastnik
Wychowanek: Ciężkowianka Ciężkowice
Inne kluby w karierze: –

Ireneusz Gryboś
Ireneusz Gryboś
Data urodzenia: 1983-12-12
Pozycja: Napastnik
Wychowanek: Kolejarz Stróże
Inne kluby w karierze: Sandecja Nowy Sącz, Orkan Szczyrzyc, LKS Kobylanka, Polonia Bytom, Stal Sanok, Okocimski Brzesko, Stal Rzeszów, Zagłębie Sosnowiec, Partyzant Targowiska, Grybovia Grybów, Skalnik Kamionka Wielka

Marcin Piórkowski
Marcin Piórkowski
Data urodzenia: 1994-08-04
Pozycja: Napastnik
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze: –

Wiktor Wiśniowski
Data urodzenia: 1989-08-14
Pozycja: Napastnik
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze: –

Daniel Bartkowski
Daniel Bartkowski – trener drużyny

Dariusz Moździerz
Dariusz Moździerz – kierownik drużyny

Tabela
Pos   Zespół M W T L Gole+/- Pkt Last 5
1 Wolania Wola Rzędzińska 30 17 6 7 52 - 31+21 57       
2 Skalnik Kamionka Wielka 30 15 8 7 57 - 33+24 53       
3 MLKS Polan Żabno 30 14 10 6 59 - 40+19 52       
4 LKS Nowa Jastrząbka 30 14 7 9 61 - 45+16 49       
5 Sandecja II Nowy Sącz 30 14 5 11 62 - 50+12 47       
6 Glinik Gorlice 30 14 4 12 44 - 440 46       
7 KS Zakopane 30 13 6 11 61 - 51+10 45       
8 Lubań Maniowy 30 13 5 12 55 - 49+6 44       
9 Barciczanka Barcice 30 11 10 9 41 - 43-2 43       
10 Rylovia Rylowa 30 12 6 12 57 - 44+13 42       
11 Watra Białka Tatrzańska 30 11 5 14 44 - 50-6 38       
12 Sokół Borzęcin Górny 30 10 8 12 41 - 52-11 38       
13 Tuchovia Tuchów 30 9 7 14 44 - 55-11 34       
14 KS Tymbark 30 8 10 12 39 - 56-17 34       
15 Jadowniczanka Jadowniki 30 8 6 16 37 - 62-25 30       
16 Turbacz Mszana Dolna 30 3 5 22 36 - 85-49 14       

Początkowo spadło z ligi 6 zespołów, jednak wskutek fuzji MKS Limanowa z Kolejarzem oraz wycofaniem Dalinu Myślenice z rozgrywek III ligi utrzymały się dodatkowo w IV lidze Watra i Sokół.

Terminarz

Mecz Score
10/08/2013 17:00 Gorlice
Glinik Gorlice – Jadowniczanka Jadowniki
4 - 0
10/08/2013 17:00 Żabno
MLKS Polan Żabno – Wolania Wola Rzędzińska
0 - 1
10/08/2013 17:00 Zakopane
KS Zakopane – Turbacz Mszana Dolna
2 - 1
11/08/2013 17:00 Maniowy
Lubań Maniowy – Barciczanka Barcice
3 - 2
11/08/2013 17:00 Borzęcin Górny
Sokół Borzęcin Górny – LKS Nowa Jastrząbka
2 - 1
11/08/2013 17:00 Kamionka Wielka
Skalnik Kamionka Wielka – Rylovia Rylowa
5 - 4
11/08/2013 17:00 Tuchów
Tuchovia TuchówSandecja II Nowy Sącz
3 - 1
09/11/2013 11:00 Białka Tatrzańska
Watra Białka Tatrzańska – KS Tymbark
4 - 2


Strzelcy
Ostateczna klasyfikacja strzelców IV ligi małopolskiej (Tarnów/Nowy Sącz)

23 bramki:

Bałut (Polan Żabno)

22 bramki:

Szewczyk (Rylovia Rylowa)

21 bramek:

Chrobak (LKS Nowa Jastrząbka)

20 bramek:

Pawełczak (Skalnik Kamionka Wielka)

16 bramek:

Ustupski (KS Zakopane)

14 bramek:

Augustyn (Glinik Gorlice)

12 bramek:

Szatko (Nowa Jastrząbka)

11 bramek:

Kurnyta (Lubań Maniowy), Kłosowski (KS Zakopane), Bajdel (Skalnik Kamionka Wielka)

10 bramek:

Gacek (Watra Białka Tatrzańska), Gałka (Sokół Borzęcin), Piekarczyk (Turbacz Mszana Dolna), Tokarczyk (Barciczanka Barcice), K.Grela (Glinik Gorlice)

9 bramek:

D.Bielak (Tuchovia Tuchów 5/Wolania Wola Rzędzińska 4), Kurek (KS Tymbark), M.Grela (KS Zakopane), Drąg (Tuchovia Tuchów), Baran (Jadowniczanka Jadowniki), Cabała (Wolania Wola Rzędzińska)

8 bramek:

Górski (Sandecja II Nowy Sącz), Karkula (Lubań Maniowy), Wesołowski (KS Zakopane)

7 bramek:

Badajlan (Sandecja II Nowy Sącz), Czarnik (Wolania Wola Rzędzińska), Kajda (Rylovia Rylowa), Koza (KS Tymbark), Jasiak (Wolania Wola Rzędzińska), Krupa (Barciczanka Barcice), Handzlik (Rylovia Rylowa), M.Drobny (Turbacz Mszana Dolna)

6 bramek:

Piszczek (Lubań Maniowy), Gryboś (Tuchovia Tuchów), Kuchta (Watra Białka Tatrzańska), M.Kulig (Jadowniczanka Jadowniki), Skrzyński (Rylovia Rylowa), Krużel (LKS Nowa Jastrząbka), Kociołek (Watra Białka Tatrzańska), K.Wrzosek (Polan Żabno)

5 bramek:

Kurzawski (Polan Żabno), Hasior (Skalnik Kamionka Wielka), Leniewicz (KS Zakopane), Dzieński (Jadowniczanka Jadowniki), Potaczek (Turbacz Mszana Dolna), Konanowicz (Sandecja II Nowy Sącz), Wikar (KS Tymbark), Złocki (Lubań Maniowy), Zabiegała (Sokół Borzęcin), Ciesielski (Sokół Borzęcin), Wróbel (Polan Żabno), Rabiński (Watra Białka Tatrzańska), Remiasz (Watra Białka Tatrzańska)

4 bramki:

Kostecki (Sokół Borzęcin), Tarasek (Barciczanka Barcice), Dziża (Tuchovia Tuchów), Płaczek (LKS Nowa Jastrząbka), Kędzior (Tuchovia Tuchów), Kuziel (Lubań Maniowy), Mosio (Polan Żabno), Ciesielak (Lubań Maniowy), Stępień (KS Zakopane), Kacała (Sandecja II Nowy Sącz), Legutko (Jadowniczanka Jadowniki), Biały (Wolania Wola Rzędzińska), Ślęczka (Rylovia Rylowa), Chorobik (Glinik Gorlice), Szosta (Wolania Wola Rzędzińska), Wierzycki (Turbacz Mszana Dolna), Górecki (Lubań Maniowy), Mat. Baruch (LKS Nowa Jastrząbka)

3 bramki:

Chmura (Sokół Borzęcin), Kurek (Glinik Gorlice), Kurowski (Glinik Gorlice), Migacz (Glinik Gorlice), Motyka (Polan Żabno), Miśkowiec (KS Tymbark), Tubek (LKS Nowa Jastrząbka), Policht (Sokół Borzęcin), Krupa (Wolania Wola Rzędzińska), Żarnowski (Skalnik Kamionka Wielka), Fałowski (Sandecja II Nowy Sącz), Piszczek (Sandecja II Nowy Sącz), Maślejak (Sandecja II Nowy Sącz), Rojkowicz (Jadowniczanka Jadowniki), Bochnak (Watra Białka Tatrzańska), Chochla (Skalnik Kamionka Wielka), Urbański (KS Tymbark), Nowak (Skalnik Kamionka Wielka), Wójcik (Polan Żabno), Kotarba (Jadowniczanka Jadowniki), Kołbon (Sandecja II Nowy Sącz), Niewola (Tuchovia Tuchów), Zieliński (Skalnik Kamionka Wielka), Baran (Rylovia Rylowa)

2 bramki:

Tadel (Wolania Wola Rzędzińska), Czubiak (Lubań Maniowy), Nieć (Barciczanka Barcice), A.Baruch (LKS Nowa Jastrząbka), Zubek (Watra Białka Tatrzańska), Curyło (Sokół Borzecin), Czyż (Polan Żabno), Firek (Lubań Maniowy), Ślęczka (Polan Żabno), Kawa (Nowa Jastrząbka), Maślejak (Barciczanka Barcice), Słaby (Sandecja II Nowy Sącz), Solarz (Barciczanka Barcice), Surówka (Turbacz Mszana Dolna), Czaja (KS Tymbark), Tarczoń (Wolania Wola Rzędzińska), Bogdański (Skalnik Kamionka Wielka), Strojny (Sandecja II Nowy Sącz), Zawiślan (Barciczanka Barcice), Bobak (Tuchovia Tuchów), Motylski (Rylovia Rylowa), Kurczab (KS Tymbark), Floryn (KS Zakopane), Bachleda (KS Zakopane), Ł.Bartkowski (Wolania Wola Rzędzińska), Drabik (KS Zakopane), Kuźma (Sandecja II Nowy Sącz), Darłowski (Lubań Maniowy), Kalisz (Sandecja II Nowy Sącz), Jamka (Tuchovia Tuchów), Słowik (Skalnik Kamionka Wielka), Szeliga (Sandecja II Nowy Sącz), Rydz (Jadowniczanka Jadowniki), K.Barwacz (Wolania Wola Rzędzińska), Adamowski (Wolania Wola Rzędzińska), Danek (Sandecja II Nowy Sącz), Stańczyk (Tuchovia Tuchów), Łojek (Watra Białka Tatrzańska), Maciosek (Polan Żabno), Nowak (Barciczanka Barcice), Kozak (Sandecja II Nowy Sącz), Wsół (Turbacz Mszana Dolna), Dąbrowa (Turbacz Mszana Dolna), Czerkies (Polan Żabno), Kołodziej (Skalnik Kamionka Wielka), Banaszek (Glinik Gorlice)

1 bramka:

Czechowicz (Glinik Gorlice), Sobyra (Tuchovia Tuchów), Tokarz (Sandecja II Nowy Sącz), Baran (Barciczanka Barcice), Rachwał (Sokół Borzęcin), Jaworski (Nowa Jastrząbka), Zachara (Sokół Borzęcin), Pawula (Rylovia Rylowa), Zygmunt (Barciczanka Barcice), Ł.Kulig (Jadowniczanka Jadowniki), M.Barwacz (Wolania Wola Rzędzińska), Ogar (Jadowniczanka Jadowniki), Patyk (Sokół Borzęcin Górny), Leśniak (Jadowniczanka Jadowniki), Chełmecki (Skalnik Kamionka Wielka), Pietrzak (Rylovia Rylowa), Góra (Sandecja II Nowy Sącz), Porębski (KS Tymbark), Zawiślan (Sandecja II Nowy Sącz), Nowak (Sandecja II Nowy Sącz), Liro (Polan Żabno), Baran (Tuchovia Tuchów) , Giel (Sandecja II Nowy Sącz), Chochorowski (Barciczanka Barcice), Kulpa (Skalnik Kamionka Wielka), Hudyka (Tuchovia Tuchów), Stec (Tuchovia Tuchów), Certik (Sandecja II Nowy Sącz), Olszewski (Glinik Gorlice), Minorczyk (LKS Nowa Jastrząbka), Goryczko (Sokół Borzecin), Kowalczyk (Sandecja II Nowy Sącz), Cichański (Turbacz Mszana Dolna), Dabrowa (Turbacz Mszana Dolna), Barda (Turbacz Mszana Dolna), Kowalczyk (Watra Białka Tatrzańska), Gargul (Rylovia Rylowa), Gucwa (LKS Nowa Jastrząbka), Baran (Glinik Gorlice), Chrobik (Glinik Gorlice), Kozioł (Nowa Jastrząbka), Janik (Barciczanka Barcice), Gał (Watra Białka Tatrzańska), Kurzywilk (Jadowniczanka Jadowniki), Naściszewski (KS Tymbark), Strona (Rylovia Rylowa), Knap (Sokół Borzęcin), A.Bielak (Tuchovia Tuchów), Kurnyta (Lubań Maniowy), Gawłowicz (Sokół Borzęcin), Woda (Sokół Borzęcin), Kafel (Tuchovia Tuchów), Cholewa (KS Tymbark), Majeran (KS Tymbark), Jancarczyk (Sandecja II Nowy Sącz), Greń (Rylovia Rylowa), Sz.Bielak (Tuchovia Tuchów), Wardęga (Lubań Maniowy), Czarzyk (Sandecja II Nowy Sącz), Peteran (Sandecja II Nowy Sącz), Bezkosty (Wolania Wola Rzędzińska), Drobnak (Watra Białka Tatrzańska), Ostachowski (Lubań Maniowy), Góra (Barciczanka Barcice), Gut (KS Zakopane).