Tuchovia II

Kadra
Kadra Tuchovia II
Fot. Krzysztof Jasiński

Chwistek Łukasz
Chwistek Łukasz
Data urodzenia: 1989-11-17
Pozycja: Bramkarz
Wychowanek: LKS Burzyn
Inne kluby w karierze:

Kaczor Ariel
Kaczor Ariel
Data urodzenia: 1989-03-26
Pozycja: Obrońca
Wychowanek: LKKS Karwodrza
Inne kluby w karierze: Huragan Buchcice

Siwak Jakub
Siwak Jakub
Data urodzenia: 1989-07-26
Pozycja: Obrońca
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze: LKS Burzyn

Wójcik Wojciech
Wójcik Wojciech
Data urodzenia: 1971-07-02
Pozycja: Obrońca
Wychowanek: Huragan Buchcice
Inne kluby w karierze:

Mazur Dariusz
Mazur Dariusz
Data urodzenia: 1987-09-20
Pozycja: Obrońca
Wychowanek: LKKS Karwodrza
Inne kluby w karierze: Huragan Buchcice

Grzebień Jarosław
Grzebień Jarosław
Data urodzenia: 1984-09-30
Pozycja: Obrońca/pomocnik
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze:

Kądziołka Grzegorz
Kądziołka Grzegorz
Data urodzenia: 1990-03-08
Pozycja: Obrońca/pomocnik
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze:

Adrian Babiarz
Babiarz Adrian
Data urodzenia: 1990-01-15
Pozycja: Pomocnik
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze:

Banek Piotr
Banek Piotr
Data urodzenia: 1995-06-08
Pozycja: Pomocnik
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze:

Bałut Dariusz
Bałut Dariusz
Data urodzenia: 1995-04-01
Pozycja: Pomocnik
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze:

Leszkiewicz Krzysztof
Leszkiewicz Krzysztof
Data urodzenia: 1990-07-24
Pozycja: Pomocnik/napastnik
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze:

Ogiela Bartłomiej
Data urodzenia: 1990-08-23
Pozycja: Pomocnik/napastnik
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze: Biała Lubaszowa, Huragan Buchcice

Wiśniowski Wiktor
Wiśniowski Wiktor
Data urodzenia: 1989-08-14
Pozycja: Napastnik
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze:

Wiśniowski Wiktor
Kaczor Artur
Data urodzenia: 1992-01-23
Pozycja: Napastnik
Wychowanek: LKKS Karwodrza
Inne kluby w karierze: Huragan Buchcice

Grochecki Sylwester
Grochecki Sylwester
Data urodzenia: 1991
Pozycja: Napastnik
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze:

Gryboś Ireneusz
Ireneusz Gryboś – trener

Tabela
Pos   Zespół M W T L Gole+/- Pkt Last 5
1 Dunajec Zbylitowska Góra 30 21 4 5 81 - 30+51 67       
2 Dunajec Zakliczyn 30 21 3 6 95 - 33+62 66       
3 Pogórze Pleśna 30 19 5 6 77 - 42+35 62       
4 LUKS Skrzyszów 30 18 6 6 89 - 29+60 60       
5 Pogoria Pogórska Wola 30 18 4 8 62 - 38+24 58       
6 LKS Zgłobice 30 17 2 11 73 - 52+21 53       
7 Tuchovia II Tuchów 30 14 5 11 51 - 49+2 47       
8 Iskra Tarnów 30 13 2 15 46 - 47-1 41       
9 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 30 11 4 15 50 - 69-19 37       
10 Jutrzenka Wierzchosławice 30 10 4 16 41 - 73-32 34       
11 Olszynka Ołpiny 30 8 9 13 43 - 40+3 33       
12 GLKS Gromnik 30 9 5 16 49 - 78-29 32       
13 Szynwałd 30 10 1 19 52 - 75-23 31       
14 LKS Rudka 30 9 3 18 44 - 61-17 30       
15 KS Ryglice 30 7 5 18 48 - 95-47 26       
16 Liwocz Szerzyny 30 3 2 25 29 - 119-90 11       

Terminarz

Mecz Score
10/08/2013 17:00 Bobrowniki Małe
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe – LKS Zgłobice
1 - 2
10/08/2013 17:00 Rudka
LKS Rudka – Iskra Tarnów
0 - 2
10/08/2013 17:00 Ołpiny
Olszynka Ołpiny – LUKS Skrzyszów
0 - 0
10/08/2013 18:00 Tuchów
Tuchovia II TuchówGLKS Gromnik
1 - 2
10/08/2013 18:00 Pogórska Wola
Pogoria Pogórska Wola – Liwocz Szerzyny
5 - 1
11/08/2013 15:00 Szynwałd
Szynwałd – Dunajec Zbylitowska Góra
1 - 5
11/08/2013 17:00 Joniny
KS Ryglice – Dunajec Zakliczyn
0 - 3
11/08/2013 17:00 Pleśna
Pogórze Pleśna – Jutrzenka Wierzchosławice
2 - 1

Strzelcy
Klasyfikacja strzelców po 15 kolejce A-klasy (Tarnów)

23 bramki:

Hebda (Pogoria Pogórska Wola)

15 bramek:

Kusiak (Dunajec Zakliczyn)

14 bramek:

Zborowski (Pogórze Pleśna)

11 bramek:

J.Proszowski (LUKS Skrzyszów)

10 bramek:

M.Proszowski (LUKS Skrzyszów), Kozłowski (GKS Gromnik)

9 bramek:

Orlewski (KS Ryglice)

8 bramek:

Czermak (Dunajec Zakliczyn), Kurtyka (LKS Rudka), Wajda (LKS Zgłobice), Brożek (LKS Zgłobice), Chudoba (Pogórze Pleśna), Bibro (Dunajec Zbylitowska Góra)

7 bramek:

Ryba (Olszynka Ołpiny), Kawula (LKS Zgłobice), Szumlański (Pogórze Pleśna)

6 bramek:

Goliński (Pogórze Pleśna), Gajda (Iskra Tarnów), Tokarczyk (Dunajec Zakliczyn), Wiśniowski (Tuchovia II Tuchów), Steć (Dunajec Zakliczyn)

5 bramek:

Centarowski (KS Ryglice), Jarmuła (Iskra Tarnów), Albrechtowicz (Olszynka Ołpiny), Blecharski (Dunajec Zbylitowska Góra)

4 bramki:

K.Grela (Pogoria Pogórska Wola), Gliński (LKS Szynwałd), Rogóż (LKS Rudka), Syrowy (Iskra Tarnów), Kozak (LKS Szynwałd), Papuga (Dunajec Zbylitowska Góra), Bałut (Dunajec Zbylitowska Góra)

3 bramki:

Bednarski (Liwocz Szerzyny), Hudyka (Tuchovia II Tuchów), Krakowski (Dunajec Zbylitowska Góra), Biernacki (Olszynka Ołpiny), Stawarz (Jutrzenka Wierzchosławice), , Nosek (Bobrovia Bobrowniki Małe), Kłosoń (Jutrzenka Wierzchosławice), Gut (LKS Szynwałd), Iżyk (Jutrzenka), Telaga (Pogórze Pleśna), Gdowski (Pogórze Pleśna), Witek (LUKS Skrzyszów), Gwiżdż (Dunajec Zakliczyn), Hołda (Bobrovia Bobrowniki Małe), Knapik (GKS Gromnik), Piórkowski (Tuchovia II Tuchów), Rajski (Jutrzenka Wierzchosławice), Pyznarski (Liwocz Szerzyny), Sępek (Iskra Tarnów), Słomski (Olszynka Ołpiny), Rzońca (Pogórze Pleśna), Bożek (LKS Rudka), Kwiek (GKS Gromnik), Miśtak (Bobrovia Bobrowniki Małe)

2 bramki:

Połeć (Dunajec Zbylitowska Góra), Lis (LUKS Skrzyszów), Kwater (LUKS Skrzyszów), Nosek (Dunajec Zakliczyn), Gałuszka (Dunajec Zbylitowska Góra), Janiga (Liwocz Szerzyny), Mosoń (Olszynka Ołpiny), Kantor (LKS Szynwałd), Fudalej (Bobrovia Bobrowniki Małe), Tadel (Dunajec Zbylitowska Góra), Jewuła (LKS Zgłobice), Świerczek (Dunajec Zakliczyn), Pączek (Iskra Tarnów), Kołbasiuk (LUKS Skrzyszów), Jamróz (KS Ryglice), Rybski (Dunajec Zbylitowska Góra), Seremet (Bobrovia Bobrowniki Małe), Frańczyk (Bobrovia Bobrowniki Małe), Krakowski (LKS Szynwałd), Legędź (Liwocz Szerzyny), Stańczyk (LUKS Skrzyszów), Kozioł (KS Ryglice), Kara (Pogoria Pogórska Wola), Marczyk (Olszynka Ołpiny), Król (Liwocz Szerzyny), Stasiowski (Liwocz Szerzyny), Chmura (GKS Gromnik)

1 bramka:

Gorczyca (LKS Zgłobice), Brzęk (Dunajec Zakliczyn), Ścieżka (Pogórze Pleśna), Janusz (Liwocz Szerzyny), Krzęk (Dunajec Zakliczyn), Artur Kaczor (Tuchovia II Tuchów), Choduba (Pogórze Pleśna), Kozak (KS Ryglice), Słupek (KS Ryglice), Lasota (LKS Zgłobice), Kantor (LKS Zgłobice), Galas (LKS Szynwałd), Kania (LKS Rudka), Dominik (Bobrovia Bobrowniki Małe), Leszkiewicz (Tuchovia II Tuchów), Ariel Kaczor (Tuchovia Tuchów), Pacura (Dunajec Zbylitowska Góra), Kuczera (LKS Zgłobice), Mitoraj (Liwocz Szerzyny), Cich (KS Ryglice), Wantuch (Tuchovia II Tuchów), Hebda (Pogórze Pleśna), Rzepski (Jutrzenka Wierzchosławice), Radliński (LKS Rudka), Cich (LKS Rudka), Pytel (Pogoria Pogórska Wola), Suda (Jutrzenka Wierzchosławice), Witek (Liwocz Szerzyny), Kurczab (GKS Gromnik), Grzenia (GKS Gromnik), Jewuła (Dunajec Zbylitowska Góra), Siedlik (KS Ryglice), Wątroba (KS Ryglice), Świerczek (Pogoria Pogórska Wola), Grzywa (LKS Zgłobice), Bodnar (Pogórze Pleśna), Kosiba (Tuchovia II Tuchów), Górski (Dunajec Zakliczyn), Truchan (GKS Gromnik), Kołodziej (Dunajec Zakliczyn), Kazimierski (Jutrzenka Wierzchosławice), Stańczyk (Tuchovia II Tuchów), Korman (Jutrzenka Wierzchosławice), Mądel (KS Ryglice), Stachowiak (LKS Zgłobice), Wójcik (Tuchovia II Tuchów), Lech (Iskra Tarnów), Stachoń (GKS Gromnik), Radliński (Dunajec Zbylitowska Góra), Broda (Dunajec Zbylitowska Góra), Zaranek (LKS Zgłobice), Bałut (KS Ryglice), Zegar (LKS Szynwałd), Kubisztal (Iskra Tarnów), Bobrowski (LUKS Skrzyszów), Świątek (Jutrzenka Wierzchosławice), Kędzior (LKS Rudka), Kaczmarek (Iskra Tarnów).