Juniorzy starsi

Kadra
SONY DSC
Fot. Krzysztof Jasiński

1. BAŁUT Dariusz – ur. 1995-04-01
2. BANEK Piotr – ur. 1995-06-08
3. BEDNAREK Dawid – ur. 1995-10-24
4. BOBAK Michał – ur. 1997-09-29
5. BORGULA Marcin – ur. 1997-03-28
6. CHOCHOŁOWICZ Kamil – ur. 1996-12-16
7. DAMIAN Kordian – ur. 1997-09-29
8. DZIŻA Karol – ur. 1996-11-06
9. GRYZŁO Jakub – ur. 1996-01-28
10. JANICZEK Mateusz – ur. 1995-04-24
11. KĄDZIOŁKA Kamil – ur. 1995-08-19
12. KĘDZIOR Tomasz – ur. 1996-06-28
13. KRZEMIEŃ Tomasz – ur. 1996-01-01
14. MAURYCY Hubert – ur. 1997-02-07
15. MIETŁA Krystian – ur. 1996-01-24
16. MOKRZYCKI Adam – ur. 1997-02-01
17. MYJKOWSKI Przemysław – ur. 1995-01-08
18. ODRONIEC Patryk – ur. 1997-12-14
19. PŁACHNO Filip – ur. 1997-01-30
20. PRES Alojzy – ur. 1997-11-07
21. RĄPAŁA Daniel – ur. 1995-10-29
22. ROCZNIAK Daniel – ur. 1997-05-12
23. ROPSKI Kamil – ur. 1996-01-06
24. SMOSZNA Patryk – ur. 1996-01-29
25. STAŃCZYK Filip – ur. 1997-08-23
26. SUCHAN Almar – ur. 1996-08-16
27. WIŚNIOWSKI Patryk- ur. 1995-04-19

TRENER: MIŚTAK Mateusz (runda jesienna) DRĄG Robert (runda wiosenna)

Tabela
Pos   Zespół M W T L Gole+/- Pkt Last 5
1 Unia Tarnów 24 23 0 1 86 - 19+67 69       
2 Wolania Wola Rzędzińska 24 17 3 4 81 - 23+58 54       
3 Wisła Szczucin 24 15 2 7 65 - 38+27 47       
4 Dunajec Zakliczyn 24 14 3 7 61 - 33+28 45       
5 Szreniawa Nowy Wiśnicz 24 12 4 8 63 - 39+24 40       
6 Tuchovia Tuchów 24 12 1 11 54 - 49+5 37       
7 Tarnovia Tarnów 24 10 5 9 57 - 48+9 35       
8 Okocimski Klub Sportowy 24 10 3 11 47 - 45+2 33       
9 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 24 7 7 10 33 - 44-11 28       
10 LKS Ilkowice 24 6 3 15 37 - 83-46 21       
11 Orzeł Dębno 24 5 2 17 37 - 94-57 17       
12 LUKS Skrzyszów 24 4 2 18 38 - 78-40 14       
13 Radłovia Radłów 24 1 5 18 15 - 81-66 8       

Drużyna KS Okocim wycofała się z rozgrywek dnia 19.02.2014 roku. Jej wyniki zostały anulowane.
Terminarz

Mecz Score
10/08/2013 11:00 Wola Rzędzińska
Wolania Wola Rzędzińska – Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1 - 2
10/08/2013 11:00 Szczucin
Wisła Szczucin – Dunajec Zakliczyn
3 - 2
10/08/2013 11:00 Tarnów
Unia Tarnów – LKS Ilkowice
4 - 2
10/08/2013 11:00 Nowy Wiśnicz
Szreniawa Nowy Wiśnicz – Orzeł Dębno
7 - 0
11/08/2013 12:00 Tarnów
Tarnovia Tarnów – Okocimski Klub Sportowy
2 - 2
12/08/2013 17:00 Tuchów
Tuchovia TuchówLUKS Skrzyszów
1 - 0

Strzelcy
STRZELCY TUCHOVII – 23 kolejka

10 bramek:
Smoszna

9 bramek:
Bałut

8 bramek:
Gryzło

6 bramek:
Dziża

5 bramek:
Wiśniowski

4 bramki:
Rąpała
Mietła

3 bramki:
Maurycy
Ropski
Samelzon

2 bramki:
Banek
Myjkowski

1 bramka:
Bednarek
Kądziołka
Odroniec