Tuchovia

Kadra
Tuchovia

Fot. Wiktor Chrzanowski, Krzysztof Jasiński

Dawid Żydowski
Dawid Żydowski
Data urodzenia: 1979-05-04
Pozycja: Bramkarz
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze: Huragan Buchcice

Dawid Wiejacki
Dawid Wiejacki
Data urodzenia: 1994-12-07
Pozycja: Bramkarz
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze: –

Łukasz Chwistek
Data urodzenia: 1989-11-17
Pozycja: Bramkarz
Wychowanek: LKS Burzyn
Inne kluby w karierze: –

Paweł Kafel
Paweł Kafel
Data urodzenia: 1979-06-03
Pozycja: Obrońca/pomocnik
Wychowanek: Ciężkowianka Ciężkowice
Inne kluby w karierze: Unia Tarnów

Tomasz Sobyra
Tomasz Sobyra
Data urodzenia: 1976-12-25
Pozycja: Obrońca
Wychowanek: Huragan Buchcice
Inne kluby w karierze: Dunajec Zbylitowska Góra, Unia Tarnów

Krzysztof Różycki
Krzysztof Różycki
Data urodzenia: 1974-01-02
Pozycja: Obrońca
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze:

Krzysztof Jamka
Krzysztof Jamka
Data urodzenia: 1988-01-02
Pozycja: Obrońca
Wychowanek: GKS Gromnik
Inne kluby w karierze:

Konrad Stańczyk
Konrad Stańczyk
Data urodzenia: 1992-01-13
Pozycja: Obrońca
Wychowanek: KS Ryglice
Inne kluby w karierze: SMS Kraków

Mateusz Niewola
Mateusz Niewola
Data urodzenia: 1988-05-09
Pozycja: Obrońca
Wychowanek: Unia Tarnów
Inne kluby w karierze:

Sławomir Stec
Sławomir Stec
Data urodzenia: 1983-04-19
Pozycja: Pomocnik
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze:

Daniel Bielak
Daniel Bielak
Data urodzenia: 1990-07-22
Pozycja: Pomocnik/napastnik
Wychowanek: Unia Tarnów
Inne kluby w karierze:

Barwacz Marcin
Marcin Barwacz
Data urodzenia: 1991-02-04
Pozycja: Pomocnik/napastnik
Wychowanek: Iskra Tarnów
Inne kluby w karierze:

Mateusz Miśtak
Mateusz Miśtak
Data urodzenia: 1990-08-06
Pozycja: Pomocnik/napastnik
Wychowanek: Unia Tarnów
Inne kluby w karierze: Rzemieślnik Pilzno

Mariusz Ustjanowski
Mariusz Ustjanowski
Data urodzenia: 1975-07-07
Pozycja: Pomocnik
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze: Huragan Buchcice, Sandecja Nowy Sącz

Tobiasz Kozioł
Tobiasz Kozioł
Data urodzenia: 1994-04-16
Pozycja: Pomocnik
Wychowanek: Tarnovia Tarnów
Inne kluby w karierze:

rąpała daniel
Daniel Rąpała
Data urodzenia: 1995-10-19
Pozycja: Pomocnik
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze: –

Kuboń Wojciech
Wojciech Kuboń
Data urodzenia: 1986-04-09
Pozycja: Pomocnik
Wychowanek: Rylovia Rylowa
Inne kluby w karierze:

Żaba Dawid
Dawid Żaba
Data urodzenia: 1989-07-10
Pozycja: Pomocnik/napastnik
Wychowanek: KSUS Śmigno
Inne kluby w karierze:

Patryk Wiśniowski
Patryk Wiśniowski
Data urodzenia: 1995-04-19
Pozycja: Pomocnik
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze: –

Krystian Baran
Krystian Baran
Data urodzenia: 1994-01-03
Pozycja: Pomocnik
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze: –

Bartosz Hudyka
Bartosz Hudyka
Data urodzenia: 1994-08-27
Pozycja: Napastnik
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze: –

Barłomiej Halagarda
Bartłomiej Halagarda
Data urodzenia: 1993-10-17
Pozycja: Napastnik
Wychowanek: Unia Tarnów
Inne kluby w karierze: –

patryksmoszna
Patryk Smoszna
Data urodzenia: 1996-01-29
Pozycja: Napastnik
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze: –

Łukasz Gierałt
Łukasz Gierałt
Data urodzenia: 1980-01-19
Pozycja: Napastnik
Wychowanek: Tuchovia Tuchów
Inne kluby w karierze: Pogórze Pleśna, Ciężkowianka Ciężkowice

Jarosław Stachoń
Jarosław Stachoń
Data urodzenia: 1987-05-07
Pozycja: Napastnik
Wychowanek: Ciężkowianka Ciężkowice
Inne kluby w karierze: –

Janusz Kuboń
Janusz Kuboń – trener od 26.09.2012 do 30.06.2013 roku

Leszek Kraczkiewicz
Leszek Kraczkiewicz – trener do 18.09.2012 roku

Dariusz Moździerz
Dariusz Moździerz – kierownik drużyny

Tabela
Pos   Zespół M W T L Gole+/- Pkt Last 5
1 Poroniec Poronin 30 24 3 3 102 - 29+73 75       
2 Skalnik Kamionka Wielka 30 15 7 8 61 - 45+16 52       
3 KS Tymbark 30 16 3 11 48 - 34+14 51       
4 Wolania Wola Rzędzińska 30 14 6 10 75 - 45+30 48       
5 Jadowniczanka Jadowniki 30 14 6 10 49 - 38+11 48       
6 Sandecja II Nowy Sącz 30 14 4 12 52 - 42+10 46       
7 KS Zakopane 30 13 6 11 53 - 59-6 45       
8 Tuchovia Tuchów 30 11 11 8 37 - 33+4 44       
9 Rylovia Rylowa 30 12 7 11 41 - 44-3 43       
10 Barciczanka Barcice 30 13 3 14 48 - 40+8 42       
11 LKS Nowa Jastrząbka 30 11 9 10 52 - 47+5 42       
12 Watra Białka Tatrzańska 30 12 4 14 49 - 53-4 40       
13 Orkan Szczyrzyc 30 10 5 15 42 - 49-7 35       
14 Olimpia Wojnicz 30 8 7 15 32 - 54-22 31       
15 Helena Nowy Sącz 30 7 3 20 31 - 76-45 24       
16 Grybovia Grybów 30 3 2 25 24 - 108-84 11       

Terminarz

Mecz Score
12/08/2012 16:00 Zakopane
KS Zakopane – Skalnik Kamionka Wielka
4 - 1
12/08/2012 17:00 Białka Tatrzańska
Watra Białka Tatrzańska – Grybovia Grybów
1 - 2
12/08/2012 17:30 Nowy Sącz
Sandecja II Nowy Sącz – LKS Nowa Jastrząbka
2 - 1
12/08/2012 18:00 Wola Rzędzińska
Wolania Wola Rzędzińska – Barciczanka Barcice
2 - 1
12/08/2012 18:00 Tymbark
KS Tymbark – Helena Nowy Sącz
1 - 4
12/08/2012 18:00 Jadowniki
Jadowniczanka JadownikiTuchovia Tuchów (Report)
3 - 0
12/08/2012 18:00 Rylowa
Olimpia Wojnicz – Rylovia Rylowa
0 - 1
12/08/2012 18:00 Poronin
Poroniec Poronin – Orkan Szczyrzyc
3 - 1

Strzelcy

Klasyfikacja strzelców po 30 kolejkach IV ligi.

26 bramek:

Gryboś (Skalnik Kamionka Wielka)

25 bramek:

Waksmundzki (Poroniec Poronin)

19 bramek:

Drąg (Poroniec Poronin)

16 bramek:

Drobny (Poroniec Poronin), Jasiak (Wolania Wola Rzędzińska)

15 bramek:

S.Kurnyta (KS Zakopane 8/Watra Białka Tatrzańska 7), Chrobak (Nowa Jastrząbka)

14 bramek:

Wesołowski (KS Zakopane), Handzlik (Rylovia Rylowa)

13 bramek:

Michalik (Skalnik Kamionka Wielka)

12 bramek:

K.Kurczab (KS Tymbark), Tarczoń (Wolania Wola Rzędzińska), Krupa (Barciczanka Barcice)

10 bramek:

Cabała (Wolania Wola Rzędzińska), Brożek (Wolania Wola Rzędzińska), Czarnik (Wolania Wola Rzędzińska), Nowak (Orkan Szczyrzyc)

9 bramek:

Górski (Sandecja II Nowy Sącz) , M.Kulig (Jadowniczanka Jadowniki) Kłosowski (KS Zakopane), Grela (Poroniec Poronin)

8 bramek:

Gruca (Grybovia Grybów), Dutka (Orkan Szczyrzyc), Marciniec (Olimpia Wojnicz), Nieć (Helena Nowy Sącz 4/ Barciczanka Barcice 4), Świątek (Olimpia Wojnicz), Remiasz (Watra Białka Tatrzańska)

7 bramek:

Maj (Barciczanka Barcice), Kotarba (Jadowniczanka Jadowniki), Chrobak (Poroniec Poronin), Ustupski (Poroniec Poronin), Piwowarczyk (KS Tymbark), Krupa (Rylovia Rylowa), Kołodziej (Sandecja II Nowy Sącz), Halagarda (Tuchovia Tuchów), Płaczek (Nowa Jastrząbka), Pytel (Nowa Jastrząbka)

6 bramek:

Szatko (Nowa Jastrząbka), Szewczyk (Rylovia Rylowa), Skawski (Watra Białka Tatrzańska), A.Rabiański (Watra Białka Tatrzańska), Teper (Watra Białka Tatrzańska), Zasadni (Poroniec Poronin)

5 bramek:
Zawiślan (Sandecja II Nowy Sącz), Limanówka (Orkan Szczyrzyc), Filip (Skalnik Kamionka Wielka), Rydz (Jadowniczanka Jdowniki), Dzieński (Jadowniczanka Jadowniki), Czaja (KS Tymbark), D.Tokarzyk (Barciczanka Barcice), Gogola (Poroniec Poronin)

4 bramki:

Bajdel (Skalnik Kamionka Wielka), Barzyk (Orkan Szczyrzyc), Hasior (Skalnik Kamionka Wielka), Cudzich (Poroniec Poronin), Rojkowicz (Jadowniczanka Jadowniki),Król (KS Zakopane), Wikar (KS Tymbark), Gierałt (Tuchovia Tuchów), Cisoń (Sandecja II Nowy Sącz), Koza (KS Tymbark), Maciaszek (Helena Nowy Sącz), Tabor (Orkan Szczyrzyc), Niewola (Tuchovia Tuchów), Fryś (Olimpia Wojnicz), Frasunek (KS Zakopane)

3 bramki:

Miśtak (Tuchovia Tuchów), Stachoń (Tuchovia Tuchów), A.Baruch (Nowa Jastrząbka), Jaworski (Nowa Jastrząbka), Pawlik (Barciczanka Barcice), Miśkowiec (KS Tymbark), Bujak (Jadowniczanka Jadowniki), Złocki (Sandecja II Nowy Sącz), Kurczyński (Sandecja II Nowy Sącz), Gryzło (Helena Nowy Sącz), Janasik (Watra Białka Tatrzańska), Motylski (Rylovia Rylowa), Więsek (Jadowniczanka Jadowniki), Nowak (Skalnik Kamionka Wielka), Leniewicz (KS Zakopane), Bielak (Tuchovia Tuchów), Mroszczak (Sandecja II Nowy Sącz), Rusin (Orkan Szczyrzyc), Stańczyk (Tuchovia Tuchów), Ł.Kulig (Jadowniczanka Jadowniki)

2 bramki:

Leśniak (Sandecja II Nowy Sącz), Szeliga (Sandecja II Nowy Sącz), Kalisz (Sandecja II Nowy Sącz), Nowak (Sandecja II Nowy Sącz), Fritz (Helena Nowy Sącz), Święch (Jadowniczanka Jadowniki), Bogdański (Skalnik Kamionka Wielka), Pociecha (Barciczanka Barcice), Kaim (Wolania Wola Rzędzińska), Kucharzyk (Wolania Wola Rzędzińska), Sikorski (Wolania Wola Rzędzińska), Ocłoń (Olimpia Wojnicz), G. Baran (Rylovia Rylowa), Wolasz (Rylovia Rylowa), Michalik (Grybovia Grybów), Obrzut (Grybovia Grybów), Wałaszek (Nowa Jastrząbka), Zubek (Watra Białka Tatrzańska), Naścieszewski (KS Tymbark), Król (Helena Nowy Sącz), Stępień (KS Zakopane), Ł.Bartkowski (Wolania Wola Rzędzińska), K.Barwacz (Wolania Wola Rzędzińska), Ogorzałek (Grybovia Grybów), Walczak-Wójciak (Poroniec Poronin), Olejarz (KS Tymbark), Kulpa (Skalnik Kamionka Wielka), Gromczak (KS Zakopane), Wilk (Wolania Wola Rzędzińska), Kurczab (Orkan Szczyrzyc), Horowski (Helena Nowy Sącz), Baran (Jadowniczanka Jadowniki), Babicz (KS Zakopane), Prusak (Helena Nowy Sącz), Darowski (Sandecja II Nowy Sącz), Cyganek (Orkan Szczyrzyc), Barwacz (Tuchovia Tuchów), Kuchta (Watra Białka Tatrzańska), Nowobilski (Watra Białka Tatrzańska), Sikorski (Olimpia Wojnicz), Rąpała (Tuchovia Tuchów), Kudryk (Barciczanka Barcice), Marczyk (Barciczanka Barcice)

1 bramka:

Krok (Grybovia Grybów), Del Ciello (Grybovia Grybów), Oleksy (Grybovia Grybów), K.Bochenek (Watra Białka Tatrzańska), Kowalczyk (Watra Białka Tatrzańska), Krużel (Nowa Jastrząbka), Augustyński (Rylovia Rylowa), Gofron (Rylovia Rylowa), Strona (Rylovia Rylowa), Stawarz (Rylovia Rylowa), Kłosowski (KS Zakopane), Serafin (KS Zakopane), Sułkowski (KS Tymbark), K.Tokarczyk (Barciczanka Barcice), T. Tokarczyk (Barciczanka Barcice), Wańczyk (Barciczanka Barcice), Kołodziej (Barciczanka Barcice), Janik (Barciczanka Barcice), Chełmecki (Skalnik Kamionka Wielka), Kumor (Helena Nowy Sącz), Darłowski (Helena Nowy Sącz), Zygmunt (Helena Nowy Sącz), Kusia (Olimpia Wojnicz), Włodarczyk (Olimpia Wojnicz), K.Migdoń (Olimpia Wojnicz), Rzońca (Olimpia Wojnicz), Legutko (Jadowniczanka Jadowniki), Wrona (Orkan Szczyrzyc), Trypuła (Orkan Szczyrzyc), Wyroba (Orkan Szczyrzyc), Duda (Watra Białka Tatrzańska), Malisz (Olimpia Wojnicz), Bartos (Poroniec Poronin), Mróz (Sandecja II Nowy Sącz), Kuboń (Tuchovia Tuchów), Tarasek (Barciczanka Barcice), Adamowski (Wolania Wola Rzędzińska), Witek (Grybovia Grybów), Majeran (KS Tymbark), Hudyka (Tuchovia Tuchów), Pawełczak (Grybovia Grybów), Bukowski (KS Zakopane), Strojny (Sandecja II Nowy Sącz), Gleń (Wolania Wola Rzędzińska), Czerwiec (Poroniec Poronin), Zieliński (Skalnik Kamionka Wielka), Bielak (Helena Nowy Sącz), Szczepański (Sandecja II Nowy Sącz), Żaba (Tuchovia Tuchów), Ślazyk (Barciczanka Barcice), Bochnak (Watra Białka Tatrzańska), Mącior (Olimpia Wojnicz), Sacha (Jadowniczanka Jadowniki), Chudyba (Nowa Jastrząbka), K.Tokarczyk (Barciczanka Barcice), Bieniek (Helena Nowy Sącz), Pytel (Jadowniczanka Jadowniki), Mól (Jadowniczanka Jadowniki), Bąk (Grybovia Grybów), Tubek (Nowa Jastrząbka), Ostrowski (Rylovia Rylowa), Petryla (Grybovia Grybów), Trojanowicz (Grybovia Grybów), Bodziony (Helena Nowy Sącz), Trędota (Wolania Wola Rzędzińska), Ogrzałek (Grybovia Grybów), Chochla (Skalnik), Żarnowski (Skalnik), Krauze (Nowa Jastrząbka), Plita (Watra Białka Tatrzańska), Filip (Helena Nowy Sącz), Tokarz (Sandecja II Nowy Sącz), Jamka (Tuchovia Tuchów), Piwowarczyk (Orkan), Olchawa (Skalnik), Skrzyński (Rylovia Rylowa), Maślejak (Barciczanka Barcice)