Tuchovia II

Kadra

KADRA NA SEZON 2012/2013

BRAMKARZE:
CHWISTEK Łukasz – ur. 1989-11-17
MICHALIK Rafał – ur. 1985-02-11
RYBA Łukasz – ur. 1988-10-17
CZAPLA Kamil – ur. 1993-10-08

OBROŃCY:
BOBAK Piotr – ur. 1986-04-16
GRZEBIEŃ Jarosław – ur. 1984-09-30
KACZOR Ariel – ur. 1989-03-26
KOSIBA Piotr – ur. 1988-07-06
MAZUR Dariusz – ur. 1987-09-20
WÓJCIK Wojciech – ur. 1971-07-02
CYRYBAŁ Adrian – ur. 1992-07-29

POMOCNICY:
KĄDZIOŁKA Grzegorz – ur. 1990-03-08
KOSIBA Paweł – ur. 1988-07-06
LESZKIEWICZ Krzysztof – ur. 1990-07-24
LUDWA Łukasz – ur. 1989-02-09
LUDWA Paweł – ur. 1992-01-01
WANTUCH Daniel – ur. 1989-11-09
WRONA Wojciech – ur. 1974-05-02
BABIARZ Adrian – ur. 1990-01-15
KRZEMIEŃ Tomasz – ur. 1996-01-01
IGIELSKI Marcin – ur. 1989-03-20
BANEK Piotr – ur. 1995-06-08
BAŁUT Dariusz – ur. 1994-04-01
PATYK Mateusz – ur. 1992-05-30

NAPASTNICY:
DUDEK Mateusz – ur. 1987-03-21
OGIELA Bartłomiej – ur. 1990-08-23
ROPSKI Łukasz – ur. 1984-01-10
ZELEK Michał – ur. 1992-01-21

TRENER:

GIERAŁT Łukasz

Tabela
Pos   Zespół M W T L Gole+/- Pkt Last 5
1 Victoria Koszyce Małe 30 24 2 4 112 - 40+72 74       
2 LUKS Skrzyszów 30 21 4 5 103 - 45+58 67       
3 Pogoria Pogórska Wola 30 21 3 6 85 - 46+39 66       
4 Dunajec Zbylitowska Góra 30 18 6 6 81 - 44+37 60       
5 Pogórze Pleśna 30 12 9 9 68 - 60+8 45       
6 LKS Rudka 30 12 4 14 61 - 81-20 40       
7 Liwocz Szerzyny 30 12 2 16 77 - 76+1 38       
8 Olszynka Ołpiny 30 11 5 14 56 - 57-1 38       
9 Tuchovia II Tuchów 30 11 5 14 53 - 57-4 38       
10 Jutrzenka Wierzchosławice 30 10 7 13 37 - 52-15 37       
11 GLKS Gromnik 30 10 7 13 39 - 69-30 37       
12 LKS Zgłobice 30 10 5 15 59 - 75-16 35       
13 Orzeł Lisia Góra 30 8 7 15 37 - 63-26 31       
14 LKS Ładna 30 9 3 18 45 - 77-32 30       
15 LKS Rzepiennik Strzyżewski 30 7 4 19 47 - 76-29 25       
16 Zryw Wielka Wieś 30 6 3 21 27 - 69-42 21       

Terminarz

Mecz Score
11/08/2012 17:00 Gromnik
GLKS Gromnik – LKS Zgłobice
1 - 5
11/08/2012 17:00 Rzepiennik Strzyżewski
LKS Rzepiennik Strzyżewski – Liwocz Szerzyny
2 - 4
11/08/2012 17:00 Pleśna
Pogórze Pleśna – Olszynka Ołpiny
4 - 1
11/08/2012 18:00 Ładna
LKS Ładna – Jutrzenka Wierzchosławice
2 - 2
11/08/2012 18:00 Tuchów
Tuchovia II TuchówLUKS Skrzyszów
1 - 3
11/08/2012 18:00 Rudka
LKS Rudka – Pogoria Pogórska Wola
2 - 2
12/08/2012 11:00 Wielka Wieś
Zryw Wielka Wieś – Dunajec Zbylitowska Góra
1 - 2
12/08/2012 17:00 Koszyce Małe
Victoria Koszyce Małe – Orzeł Lisia Góra
2 - 2

Strzelcy


Klasyfikacja strzelców po 30 kolejkach:

45 bramek:

Hebda (Pogoria)

34 bramki:

Biały (Rudka 16/Koszyce 18)

30 bramek:

Chrobak (Liwocz)

27 bramek:

Żaba (Skrzyszów)

24 bramki:

Bibro (Dunajec)

18 bramek:

Proszowski J. (Skrzyszów), Tryba (Koszyce)

15 bramek:

Jarosz (Koszyce)

14 bramek:

Proszowski M. (Skrzyszów), Ryba (Ołpiny)

13 bramek:

Czochara (Liwocz), B.Sysło (Ładna), Kozłowski (Gromnik), Goliński (Pleśna)

12 bramek:

Groński (Koszyce), Wajda (Zgłobice), Gromadzki (Koszyce)

11 bramek:

Kłosoń (Jutrzenka), Ryndak Mat. (Rzepiennik), Albrechtowicz (Ołpiny)

10 bramek:

Lis (Skrzyszów), Niziołek (Ołpiny), Kawula (Zgłobice), Ryndak Mar. (Rzepiennik), Zborowski (Pleśna)

9 bramek:

Nosek (Liwocz), Schab (Lisia Góra), Kędzior (Rudka), Bielak (Tuchovia II), Stańczyk (Skrzyszów), Ogiela (Tuchovia II), Nadolnik (Zryw), W.Olszówka (Pogoria), Krakowski (Dunajec) , Szczerba (Zgłobice), , Szumlański (Pleśna)

8 bramek:

Blecharski (Dunajec), Słota (Liwocz 2/Gromnik 6), Rzońca (Pleśna), Gajdur (Koszyce), Mosoń (Ołpiny), K.Grela (Pogoria), Bryt (Rzepiennik), Rybski (Dunajec)

7 bramek:

Sikorski (Lisia Góra)

6 bramek:

Cygan (Ładna), Koziołek (Koszyce), Grzywa (Zgłobice), Kamiński (Rzepiennik), Kwater (Skrzyszów), Papuga (Dunajec), M.Sysło (Ładna), Gałuszka (Dunajec)

5 bramek:

Bachula (Pleśna), Foltak (Ładna), Kozioł (Skrzyszów), Kulas (Pogoria), Gdowski (Pleśna), Knapik (Gromnik), Cich (Rudka),, Kołbasiuk (Pleśna 3/Skrzyszów 2), Gacek (Jutrzenka), Leśniak (Zryw), Mitoraj (Liwocz), Budzik (Pleśna)

4 bramki:

Witek (Skrzyszów), Błoniarczyk (Jutrzenka), Gajdur (Zgłobice), M.Olszówka (Pogoria), J.Grzebień (Tuchovia II), Bała (Koszyce), Maniak (Gromnik), Wiśniowski (Tuchovia II), , Klisiewicz (Liwocz), Kania (Rudka), Kosiba (Tuchovia II), Świerczek (Lisia Góra), Kafel (Rzepiennik), Kurtyka (Rudka)

3 bramki:

Lasota (Zgłobice), Kukliński (Zgłobice), M.Grzebień (Tuchovia II), Iżyk (Dunajec), Pyzik (Ołpiny), Paściak (Zryw), Stawarz (Jutrzenka), Kantor (Zgłobice), Kurczab (Gromnik), Pochroń (Rudka), Berezowski (Ładna), Broda (Dunajec), Dudek (Tuchovia II), Derlaga (Lisia Góra), Goliński (Dunajec), Kwiek (Gromnik), Ścieżka (Pleśna), W.Ryndak (Rzepiennik), Jabłoński (Koszyce), Rajski (Jutrzenka), Zaranek (Zgłobice)

2 bramki:

Słota (Ołpiny), Ślusarski (Koszyce), Wilk P. (Lisia Góra), Sabat (Zgłobice), Cyrybał (Tuchovia II), Pacura (Dunajec), Piszczek (Liwocz), Korman (Jutrzenka), Kisiel (Skrzyszów), Wójcik (Ołpiny), Leszkiewicz (Tuchovia II), Miś (Koszyce), Krakowski (Ładna),, Ogorzelec (Lisia Góra), Kapustka (Pogoria), Kamiński (Rudka), Minnich (Ładna), Witek (Lisia Góra), Kamykowski (Pleśna), Malik (Rudka), Bobak (Tuchovia II)> , Kara (Pogoria), A.Stasiowski (Liwocz), Okaz (Koszyce), Kotapka (Skrzyszów), Szwedo (Pleśna), A.Nadolnik (Zryw), Ustjanowski (Tuchovia II), Brzuchacz (Skrzyszów), Tybor (Ładna), Kucharzyk (Rzepiennik)

1 bramka:

Krzemień (Tuchovia II), Reczek (Zryw), Mytnik (Zryw) Ziaja (Pogoria), Masłoń (Gromnik), Kurowski (Ligia Góra), Orlik (Koszyce), Baran (Gromnik), Szalecki (Zgłobice), Depukat (Skrzyszów), M.Sysło (Ładna), Brożek (Rudka), Gąsior (Gromnik), Wolski (Pleśna), Stachowiak (Zgłobice), J.Sysło (Ładna), Gębarowski (Rzepiennik), Hanak (Pleśna), Węgrzyn (Rudka), Kocoł (Lisia Góra), Wojtanowski (Rzepiennik), Ciurej (Pleśna), Biernacki (Ołpiny), Słowik (Rzepiennik), Rąpała (Rzepiennik), D.Szatka (Lisia Góra), Król (Ładna), Prokop (Ładna), Gacek (Zryw), Augustyn (Ołpiny), Karaś (Rudka), Rybak (Koszyce), Nędza (Pleśna), Marczyk (Ołpiny), Lipiński (Liwocz), Hebda (Ładna), Stec (Tuchovia II), G.Olszówka (Pogoria), Chwistek (Tuchovia II), Porębski (Jutrzenka), Opioła (Zryw), Drelicharz (Ładna), Kuczera (Zgłobice), Babiarz (Tuchovia II), Żyra (Pleśna), Chmura (Gromnik), Banaś (Zryw), Burnóg (Zryw), Wróbel (Lisia Góra), Data (Liwocz), J.Nadolnik (Zryw), Truchan (Gromnik), Sołtys (Koszyce), Jędrzejewski (Liwocz), Placek (Liwocz), Bożek (Jutrzenka), Reszczyński (Koszyce), Smoszna (Tuchovia II), Drwal (Pleśna), Połeć (Dunajec), Mazur (Tuchovia II), Król (Liwocz), Dziuban (Ołpiny), Hudyka (Tuchovia II), M.Grela (Pogoria), Gąsior (Skrzyszów), Żyguła (Liwocz), Sokulski (Liwocz), Świątek (Jutrzenka), Mizera (Zryw), Gierałt (Tuchovia II), Rogorz (Rudka).