3 pkt pojechały do Żabna

TUCHOVIA Tuchów – POLAN Żabno 0:2 (0:0)
Bramki: 0:1 Kopeć 54, 0:2 Kopeć 84.

Tuchovia: Chwistek – Stec, Bobak, Mazur, Kaczor, Babiarz, Sarad (69 Florek), Bałut, Baran, Rąpała (79 Obnowski), Wantuch (60 Ogiela).

Polan: Stachura – Prażuch, K.Jachym, Radoń (65 Kijowski), Szymański, Jankowski (60 Lechowicz), Miroszka, Bugajski (74 Młodawski), Czerkies, Frąc (84 K.Jachym), Kopeć.

Żółte kartki: Sarad – Kopeć, Szymański.

Sędziował: Grzegorz Wroński (Tarnów).

Widzów:50.

Po pięciu wygranych meczach z rzędu tym razem zawodnicy Tuchovii musieli przełknąć gorycz porażki. Polan wykorzystał bezlitośnie nasze błędy. Żadna z ekip nie zachwyciła swoją postawą w tym meczu. Szkoda zwłaszcza pierwszej połowy gdy nie wykorzystaliśmy kilku bardzo dobrych okazji do strzelenia bramki.

W początkowych fragmentach meczu w wyniku niedokładnego rozgrywania piłki przez obrońców Polanu nie potrafiliśmy wykorzystać kilku kontr z przewagą liczebną. Zabrakło ostatniego podania. Najlepszą okazję Tuchovia stworzyła w 35 min. Po podaniu Barana na 5 m Wantuch nie trafił w piłkę mając przed sobą praktycznie pustą bramkę.

Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła w 54 min, gdy Kopeć wykorzystał sytuację sam na sam z Chwistkiem. Mimo prób nie udało się Tuchovii wypracować sytuacji by strzelić kontaktową bramkę. Goście zaś w 84 min podwyższyli prowadzenie, na listę strzelców po raz drugi wpisał się Kopeć.

Debiut w Klasie Okręgowej zaliczył 17 letni wychowanek klubu – Karol Obnowski. Gratulujemy!

26 maja o godzinie 17:00 zagramy na wyjeździe z Wolanią Wola Rzędzińska.